ШЕЙК #1: Александр Скубач - PostEat

пошук

ШЕЙК #1: Александр Скубач
17-05-2019 0 736


Відомий київський бармен Тарас Оношко запустив YouTube-канал під назвою «ШЕЙК», де у форматі відео-інтерв’ю спілкуватиметься з цікавими людьми барної індустрії України. 16 травня 2019 року на каналіі було опубліковано перше відео! Нагадаємо: Тарас Оношко працював у таких відомих закладах столиці, як ресторан Beef Meat&Wine, кафе-бар «Дефицит». Сьогодні Тарас радує своїми коктейлями відвідувачів закладу Buddha-Bar Kyiv. 

Редакціїї PostEat Тарас Оношко розповів, що ідея створити проект виникла у нього тоді, коли він, шукаючи щось подібне на просторах Інтернету, просто нічого не знайшов. Однак, Тарас вважає, що такі відео-інтерв’ю будуть цікавими барній спільноті України. Він створив цей проект для того, щоб надихнути молодих та старших барменів, внести вклад в розвиток української барної індустрії, а також щоб робити якісний контент для своїх колег і людей, яким це може бути цікаво. «А там буде видно у що це трансформується, » — каже Тарас Оношко.

Першим гостем Тараса став київський бармен Олександр Скубач — бар-менеджер  бару Who & Why. Drinkery, творець іноваційного продукту Easy Foam (альтернатива використанню яєчного білка для приготування коктейлів з пишною, щільною і глянцевою пінкою), неодноразовий переможець українських та міжнародних барних конкурсів та член Всеукраїнської Асоціації Барменів. Говорили про перший барний конкурс Олександра, барне майбутнє України, жартували і мріяли.

Дивіться цікаве відео-інтерв’ю на каналі «ШЕЙК» прямо зараз!

Головна фото: Фейсбук Тараса Оношко

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi