Зустрічайте новинку цього літа – METAXA 5 STARS GREEK ORANGE - PostEat

пошук

Зустрічайте новинку цього літа – METAXA 5 STARS GREEK ORANGE
01-08-2023 0 8322

ПРОМО

Автор


Найвідоміший міцний алкогольний напій родом із Греції розширив асортименту лінійку новим смаком, який цього року з’явився на ринку України!

METAXA є унікальним та самобутнім напоєм, який не потрапляє до рамок жодної з відомих категорій алкоголю. М’якість Метакси обумовлена вмістом солодких мускатних вин із острова Самос, а витримка спиртів у французькому дубі надає напою золотистий колір і особливий, впізнаваний оксамитовий смак.

METAXA 5 STARS GREEK ORANGE – це лімітована серія Metaxa 5 зірок. До рецептури додають натуральні екстракти апельсинової цедри, що надає напою неповторного органолептичного профілю. Ідеальний баланс м’якості та гірко-солодкого пікантного смаку.

Як найкраще насолодитися METAXA 5 STARS GREEK ORANGE? Як і будь-яка METAXA, новинка має багатогранний характер, тому ви можете обрати будь-який спосіб, що імпонує вам: у чистому вигляді — для більш інтенсивного відчуття смаку; зі сплеском содової (або декількома кубиками льоду) – для того, щоб надати напою більшої шовковистості палітри; у long-drink, як складова улюбленого коктейлю.

Коктейль, який ми б хотіли представити вашій увазі, — це METAXA ORANGE TONIC (з тоніком, долькою апельсина, гілочкою чебрецю та невід’ємним компонентом – METAXA 5 STARS GREEK ORANGE).

Новинка прекрасно звучить із сушеними горіхами, такими як макадамія, смаженими волоськими, білими родзинками та лісовими горіхами. Можете обрати до пари й сирну тарілку – переважно витриманих або ферментованих сирів – з додаванням апельсинового мармеладу збоку та кількох сирних паличок. Гіркий шоколад і мигдаль, також є хорошою ідеєю.

Якщо літо має смак, якщо ви можете відчути темно-помаранчевий захід сонця та просто зануритися у вільне відчуття відпустки, безтурботних насолод та просочених сонцем днів відпочинку, то закрийте очі і зробіть ковток. Відчуйте освіжаючу натуральну цедру апельсина, що виступає на перший план, щоб поєднатись з оригінальними рослинними компонентами та солодкими мускатними винами METAXA, які перемістять вас у елегантну подорож смакової насолоди.

Metaxa 5 stars Greek Orange – напій, що ідеально смакує в чистому вигляді…або у міксі!

Фото надані партнером

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст партнерського матеріалу.

Думка редакції може відрізнятися від думки партнера.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi