Принципи життя і роботи гастродіячів: шеф Ігор Мезенцев - PostEat

пошук

Принципи життя і роботи гастродіячів: шеф Ігор Мезенцев
09-03-2021 0 402


Принципи формують особистість та роблять людину тим, ким вона є. Редакція PostEat вирішила не тільки розповідати про професійні досягнення представників української гастроіндустрії, а й дізнатись про їх життєві цінності та думки. Сьогодні принципами життя і роботи ділиться бренд-шеф мережі ресторанів, автор шефського проєкту «ТОПОТ», організатор вечерь CHEFS TABLE з шеф-кухарями та шеф-барменами України Ігор Мезенцев.

Я не можу жити без підтримки близьких людей, які вірять в мене та у те, що я роблю.

Я ніколи не хотів робити якість проєкти «ТОПОТ» чи «Їжа Майбутнього», але я розумів, що хтось має. Дивіться, в цьому році майже кожен відомий шеф робить книгу, я ні на що не натякаю) Ми вже випустили 4 журнали про продукти, 3 книги про нову українську кухню, яку готували на проєкті «ТОПОТ» зняли купу відео та запалюємо нові гастрономічні зірки, тільки тому що Я ніколи не хотів цього робити.

В роботі головне шукати натхнення — у всьому і завжди, нема часу чогось очікувати чи просто плисти за течією, дій, навіть якщо ти не знаєш, як це робиться, роби по-своєму.

Головна цінність в житті — це збудувати власний ресторан, виростити для нього продукти, щоб була можливість годувати свою родину якісними продуктами та вимагати поваги до себе та своїх страв, до своїх близьких, до своєї справи.

Якби у мене був шанс щось змінити в житті, то я навіть не знаю, що відповісти. Ще у 14 років я зрозумів, що хочу робити і як, зараз все йде за планом, міняти не буду, продивимось, що буде в кінці.

Мій головний козир — це об’єднувати усіх в одному місці та готувати їжу, яку раніше ніхто не готував.

Я не прощаю в роботі обману, для мене краще сказати все, як є, так я зможу швидше вирішити питання.

Мій ідеальний день — приготувати сніданок коханій, поцілувати мого пса, випити кави і хоча б 5 хвилин помедитувати й відправитись на роботу, де я зможу готувати страви, які люблю увесь день, а завершити цей день з келихом вина в оточенні моїх коханих.

Якби я до кінця життя мав їсти лише один продукт, це був би борщ. Мені прикро, що цю страву зробили якимось мемом, типу ми українці – це борщ і сало. Так ось, для мене борщ – це цілий всесвіт смаків, технік та неймовірної любові до локальних продуктів. Борщ не мем, борщ – це страва на кожен день, як в інших країнах їх страви, але вони їх люблять, а ми ніби приймаємо як належне, як страву, яку готували батьки чи ще хтось. Більше кохання – більше борщу.

Головне в ресторані — це команда, коли всі працюють над собою та приносять цю енергію в команду і тоді виходить синергія, і ми всі як на одному великому космічному кораблі несемось у безкінечність та далі.

Якби мені дали $1 000 000, я б відкрив локальний ресторан у моєму улюбленому місті Харкові, куди запрошував би усіх журналістів, шефів та міських мешканців, щоб вони знайомились із новою історією української кухні.

Найдивніший комплімент, який мені говорили — «Шеф, дякуємо тобі, що просуваєш українську гастрономію у всьому світі», «Посміхайся, твоя посмішка несе світло на наші страви».

Найдивніша їжа — це струмінь бобра, якщо її, звичайно, можна віднести до їжі.

Професіоналізм проявляється у роботі щодня над продуктом, стравою, власним прикладом ти можеш показати як має бути.

Якби моє життя було фільмом, воно б називалось «Дивовижне життя Ігоря Мезенцева, як весь світ дізнався про струмінь бобра» або «ТОПОТ».

Якби мені дали необмежені повноваження та ресурси, щоб зробити Україну гастрономічною країною, я б як у шоу «Вгадай мелодію», я відповім, я б зробив Україну гастрономічно цікавою для всього світу за один рік, а не за 10 чи 20 років як це рухається зараз. Це дуже просто, ось тільки ніхто не дає мені такі ресурси. Ми вже зараз робимо неймовірні кроки, мій проєкт «ТОПОТ» знають у всьому світі і ми зробили це лише за один рік. В травні я покажу, як зробити це ще швидше, тому не перемикайтесь на інший канал, ми повернемось після невеличкої паузи.

Фото надані Ігорем Мезенцевим

Читайте також:

Принципи життя і роботи гастродіячів: шеф Марко Черветті

Принципи життя і роботи гастродіячів: шефиня Льоля Ланда

Принципи життя і роботи гастродіячів: шефиня Стелла Клименко

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi