13 шефів в ресторані Антрекот - PostEat

пошук

13 шефів в ресторані Антрекот
21-11-2017 0 3386


Листопадову вечерю проекту 13шефів приймав ресторан Антрекот.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Шеф Юрій Калінін та менеджер закладу Роман Сморгун разом з усією командою Антрекоту доклали максимальних зусиль, щоб присутнім було смачно і комфортно.
Достойне меню, вдало підібрані напої, стильний інтер»єр та звично дружня атмосфера традиційно зробили вечір понеділка найяскравішим моментом тижня, а то і останнього місяця осені.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Вишукані страви змінювали одна одну на тарілках, а вина і коктейлі — у келихах. До ростбіфа з оленини — авторська інтерпретація коктейлю Мулен Руж, пікантний дует тунця і лосося доповнило біле вино, а до салату з курки з лисичками запропонували червоне. Селеровий суп з кальмарами викликав чи не найбільше обговорень і для багатьох став гастрономічним сюрпризом — приємним. Ніжна кізочка з гарбузовим пюре з нотами вишневого соусу закінчила “ситну” частину вечері. На завершення подали десерт “Байрон”. Його чекали чи не з самого початку вечора, адже Шеф нікому не відкривав таємниці, що заховано за назвою. Ніжний мус з пива на ідеально випеченому брауні, покритий меренгою, завершив вечерю, залишивши приємний післясмак справджених очікувань
Остання вечеря сезону завжди трошки ностальгійна — ще всі разом, але вже от-от закінчиться гастрономічний рік, нові обличчя і смаки поповнять колекцію вражень.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание авторского материала. Мнение редакции может отличаться от мнения автора.

Источник заглавной фото: Facebook Антрекот

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi