НАЗК внесло Mondelez International до переліку міжнародних спонсорів війни - PostEat

пошук

НАЗК внесло Mondelez International до переліку міжнародних спонсорів війни
26-05-2023 0 682


Національне агентство з питань запобігання корупції (скорочено — НАЗК) внесло американську транснаціональну компанію з виробництва кондитерських виробів, продуктів харчування та напоїв Mondelez International до переліку міжнародних спонсорів війни, адже вона не вийшла з російського ринку. Про це повідомляє пресслужба НАЗК.

«Інтереси компанії, що має річний дохід близько 26 млрд дол і працює в 160 країнах світу, на російському ринку представляє ТОВ «Мон’дэлис Русь», яка має три заводи: фабрику «Большевик», яка випускає печиво «Юбилейное», OREO, «Медвежонок Барни» та крекери TUC, виробництво в Покрові (шоколад Alpen Gold, «Воздушный», Milka та батончик Picnic), завод у Великому Новгороді (жувальна гумка Dirol і льодяники Halls).

Компанія є лідером ринку кондитерських виробів в категоріях шоколад, шоколадні цукерки та бісквіти, а також посідає друге місце в категорії жувальна гумка та карамельки», — йдеться у повідомленні.

У НАЗК додають, що за підсумками воєнного 2022 року прибуток російського філіалу Mondelez International склав $339 млн (+303% за рік), виручка – понад $1 млрд (+38% за рік). Бюджет агресора компанія поповнила на понад $61 млн податків.

Зазначається, що після російського вторгнення в Україну співробітники Mondelez в Балтійському регіоні, що охоплює Литву, Латвію та Естонію, надіслали петицію генеральному директору компанії Дірку Ван де Путу з проханням припинити весь бізнес в Росії, на що Mondelez відреагувала формально — оголосила про призупинення нових інвестицій та вкладень у рекламу в росії.

Фото: Mondelez

Читайте також: 

Рекорд України: у Хмельницькому приготували гігантський тартар

Brave Wine: фестиваль українських вин. Дегустації вин та збір донатів на підтримку ЗСУ

У Кам’янці-Подільському відбудеться тренінг «Подільська кухня як гастрономічний магніт»

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi