Новий заклад. Київ: бар «Маніфест» на Прорізній - PostEat

пошук

Новий заклад. Київ: бар «Маніфест» на Прорізній
10-01-2023 0 762


Де: вулиця Прорізна, 5

Формат: коктейльний бар

Бюджет: ₴₴

Години роботи: у будні 11:00-21:00, у вихідні 10:00 — 21:00

«Маніфест» — новий бар в центрі міста на Прорізній, який відкрився на місці міського кафе Druzi. Зараз заклад працює в тестовому режимі за скороченим меню, щоб заробити собі на продовження ремонту. Концепцію закладу визначають як «Сучасна алкогольна інтелігенція з вінтажними шухлядками. Напої, що наздоганяють викрадену історію. Адепти гедонізму та локальщини, закохані в Шеф-кухаря».

«Наша мета також продовжити волонтерську тему, яку власниця бару Катя розпочала в Харкові у своєму маленькому закладі «Вінтаж бюро». Збори, аукціони і будь-що, що допоможе нам у перемозі. Обов’язково будемо робити виставки та продажі робіт українських митців. Картини, інсталяції, одяг, посуд. Збір одягу для вимушених переселенців з гарячих точок. Збори на армію», — розповідають у закладі.

Концепція коктейльної карти — вінтажні коктейлі, наразі у меню їх 5: Barbary Coast, Matador, Bamboo, Tequila Sunrise, 20th century. «Це коктейлі, з яких в свій час почалася барна культура в Європі, а ми зараз наздоганяємо цю епоху, втрачену через радянську владу», — зазначають у закладі. В меню зробили акцент на розвитку сучасної української кухні, використанні локальниї продуктів, підтримці локальних виробників.

Дещо з меню:

  • суп-гуляш з Батьківщини шефа — 195 грн,
  • тартар з яловичини з калиною — 265 грн,
  • потапці з камамбером і карамелізованими яблуками — 235 грн,
  • хумус зі стрійської квасолі ясь — 155 грн,
  • макові вареники з сиром і курагою — 155 грн.

Фото надані закладом

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi