Новий заклад: винний ресторан Wine Love на Великій Васильківській - PostEat

пошук

Новий заклад: винний ресторан Wine Love на Великій Васильківській
02-12-2019 0 2396


Атмосферний винний ресторан Wine Love офіційно відкривається 3 грудня в комплексі «Торонто-Київ», що на вулиці Велика Васильківська, 100. Новий заклад занурює гостей в атмосферу творчих районів Парижу — Маре та Монмартра. Співзасновники ресторану — Володимир Задірака, засновник мережі кав’ярень ONE LOVE coffee, та бізнесмен Сергій Шкарбан.

Назва: Wine Love

Де: вул. Велика Васильківська, 100

Формат: винний ресторан

Бюджет: ₴₴

Автором унікального інтер’єру є відомий український дизайнер Денис Беленко. Особливу атмосферу створюють гвинтові сходи 19-го століття, антикварні світильники, стільці з паризької барахолки та французькі цитати про вино, любов та мистецтво на стінах Wine Love.

Wine Love — це ресторан з нестандартною винною картою, над якою працював шеф-сомельє Роман Ремеєв. В результаті, 70% винної карти займають натуральні вина та біодинаміка, також є кілька унікальних екземплярів, яких немає у вільному продажу. Барна карта Wine Love від шеф-бармена Олега Шипоша налічує 3 аперитива, 3 дигестива, та ені-дрінки.

Шеф-кухар Юрій Нікітюк надихнувся стилем нової хвилі паризьких ресторанів, переосмислив гастрономічне різноманіття та відтворив мультинаціональну красу на смак. Для страв максимально використовують фермерські продукти та локальні інгредієнти. Всі страви в меню ідеально поєднують з винами, створюючи неповторні тандеми.

Дещо з меню:

  • артишокова паста з баклажановим мармеладом – 140 грн;
  • психоделічний тунець – 320 грн;
  • лосось запечений у солі з овочами – 230 грн;
  • біле вино Chasselas «Fendant», Domaine de Beudon – 225 грн/125 мл:
  • ігристе вино Sekt Rose Brut, Brundlmayer – 270 грн/125 мл;
  • коктейль «Блудлива Мері» – 250 грн.

Фото: Wine Love


Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi