Польські фермери приєднаються до протесту польських перевізників на кордоні з Україною - PostEat

пошук

Польські фермери приєднаються до протесту польських перевізників на кордоні з Україною
21-11-2023 0 60


У четвер 23 листопада до протесту польських перевізників долучаться фермери. Про це в інтерв’ю Радіо Свобода повідомив посол України у Польщі Василь Зварич.

Фермери мають намір провести триденну акцію в знак солідарності з представниками транспортної галузі. За його словами, попередньо вони не планують блокувати кордон.

«Там має бути просто хода по пішому переходу, але так чи інакше це знову ж таки буде ускладнення руху на кордоні. Відповідно, ми просимо, звертаємося до польської сторони все ж таки не допустити до цього, бо і так ситуація на кордоні є, чесно кажучи, трагічною», – каже Зварич.

Посол вказав на те, що блокування кордону відбувається у період «міжвладдя», коли попередній уряд склав повноваження, а новий ще не сформований.

«Ніхто не хоче взяти на себе обовʼязок вирішувати цю проблему як слід, тому це дуже небезпечно насправді. Я сподіваюся, що все ж таки здоровий глузд і відповідальність політиків, в першу чергу місцевого рівня, здомінує і все ж таки буде знайдено цей шлях і знайдено таку мову, яка би переконала протестувальників не вдаватися до цього чергового кроку, який значно ускладнить життя не тільки в Україні, але й тут в Польщі», – додав він.

Photo credits: Anadolu/Getty Images; Facebook Олександр Кубраков

Читайте також:

Кропивничанка готує для військових каші, голубці, борщі та варення

«Допомагаєш іншим? Допоможи й собі!». Find Refuge проведе вебінар для українських волонтерів за участі відомих спікерів

У Києві відбудеться дводенний практичний майстер-клас «Taste of Bread and Pastry: Україна — Італія»

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi