Добрим справам бути: продовження історії з картоплею для воїнів АТО - PostEat

пошук

Добрим справам бути: продовження історії з картоплею для воїнів АТО
10-01-2018 0 2217

administration

Автор


Резонансна історія з картоплею, що потрапила до київського ресторану закінчилась хепіендом. Воїни АТО отримали 1000 кг фруктів та «законну» картоплю, а діти — їдуть до столиці на обід до Ектора Хіменес Браво.

Власники київського ресторану, дізнавшись про ситуацію, відгукнулись з ініціативою підтримати дітей загальноосвітньої школи с. Посягва Гощанського району Рівненської області, які збирали картоплю для воїнів АТО, та забезпечити необхідними продуктами українських військових.

Адміністрація BAO організувала поїздку до Києва школярам-волонтерам. І вже 8 січня трансфер привіз 18 школярів з Рівненщини до столиці. На дітей чекав святковий обід в ресторані BAO, де їх зустрів та пригостив кулінарними шедеврами сам Ектор Хіменес Браво. Після обіду діти відвідали виставу в Палаці України та головну ялинку країни.

Також різдвяний подарунок отримають і бійці АТО, до яких не доїхала картопля. «Ми не змогли залишитись осторонь, для нас ця тема близька і болюча. Ми зв’зались з воєнною частиною і дізнались, що наразі гостро необхідно нашим бійцям. Як виявилося, нашим захисникам потрібно більше вітамінів, тому рестораном BAO було відправлено 1000 кілограм апельсин, мандарин, бананів та яблук машиною через благодійний фонд «Харків з тобою». Свій «законний» мішок від діток вони також отримали» — діляться подробицями власники ресторану.

Добрим справам бути!


подписаться на самые свежие новости ресторанов, баров и кафе в Telegram от PostEat

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi