Kyiv Coffee Festival vol.5 підготував ідеальний вікенд для закоханих у каву - PostEat

пошук

Kyiv Coffee Festival vol.5 підготував ідеальний вікенд для закоханих у каву
18-04-2019 0 1603

Автор


Заглавна фотографія: Kyiv Coffee Festival.

Цими вихідними, 20 та 21 квітня, на арт-заводі Платформа відбудеться Kyiv Coffee Festival vol.5. Фестиваль для експертів та просто поціновувачів кави підготував ідеальні та дуже насичені вихідні. У програмі заходу заплановано чотири чемпіонати. Професіонали змагатимуться між собою у створенні малюнків із збитого молока та еспресо, у приготуванні кави у джезві, авторських напоїв на основі кави та алкоголю. Також учасники продемонструють силу своїх смакових рецепторів у відгадуванні «правильної» кави на швидкість.

Секрети та лайфхаки приготування смачного напою розкриє кавовий лекторій. На кіноманів чекає перегляд фільмів Гая Річі, а на Інстаграмерів цікава фотозона. Для найменших гостей фестивалю готують дитячу зону без кофеїну, тут будуть аніматори та творчі заняття.

На суботній вечір заплановано виступ Євгенія Хмари з інструментальним квартетом, протягом двох фестивальних вечорів біля Зеленої сцени будуть танці з кавою, виступлять  Alyosha, DJ Lutique, CODÂNE.

До речі, є простий і приємний спосіб отримати знижку у всіх кав’ярнях на Kyiv Coffee Festival vol.5. Для цього достатньо взяти на фестиваль свою улюблену чашку, еко-склянку, філіжанку чи будь-який інший посуд, з якого ви звикли пити каву.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi