Новий заклад: бургерна I’m Burger в Арені - PostEat

пошук

Новий заклад: бургерна I’m Burger в Арені
17-04-2019 0 1947


У центрі Києва з’явився новий заклад з промовистою назвою I’m Burger.  Бургерна розташована у комплексі Arena City, що на вулиці Басейній 1—3.  Заклад почав роботу 12 квітня.

I’m Burger заперечує свою причетність до поняття фаст-фуду у звичному розумінні і позиціонує себе як заклад у форматі Casual Dining. Такий формат передбачає поєднання демократичних цін з високою якістю їжі та сервісу.

В основі гастрономічної концепції — бургери з високоякісної яловичини та свіжоспеченими булочками, які готують на відкритій кухні. У меню пропонують 9 видів бургерів, серед яких і так звані камамбургери з  сиром камамбер. Ціни на традиційні американські сендвічі вар’юються від 130 грн до 290 грн.  Окрім бургерів можна замовити супи, салати, реберця, класичні снеки — картоплю фрі та чіпси, а також десерти.

У розділі «Напої» в меню закладу є кава, чай, лимонади, домашні компоти та шейки. Серед алкогольних напоїв в I’m Burger — пиво, вино та декілька коктейльних позицій.

Офіційне відкриття I’m Burger заплановане на 20 квітня. На захід запросили телеведучу Лесю Нікітюк, що роздасть відвідувачам 1500 безкоштовних бургерів.

Фото: I’m Burger

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi