Пригощайте і пригощайтесь: столичні бернери запрошують на новосілля з безкоштовним баром - PostEat

пошук

Пригощайте і пригощайтесь: столичні бернери запрошують на новосілля з безкоштовним баром
03-05-2019 0 810

Автор


Фото: Burning Man Precompression: Housewarming

Наступного вікенду, 11 та 12 травня, українські учасники фестивалю Burning Man відзначають важливу подію та запрошують усіх бажаючих приєднатися до неї. Саме у ці дні вітчизняні бернери святкують новосілля у палаці культури «Куренівка», що на вул. Костянтинівській, 73. Захід матиме назву Housewarming, тобто дослівно «прогрівання дому».

Оскільки відкриття «Куренівки» — офіційний захід Burning Man, то усе буде за правилами відомого міжнародного руху. Це значить, що гроші на території дому бернерів нічого не значать. Бар з напоями та наїдками працюватиме за принципами економіки дарування. Іншими словами: усе, чим би ви хотіли пригостити інших і пригоститися самі беріть у «Куренівку» із собою.

Оскільки свій палац бернери будують самостійно, без будівельних бригад, найманих робітників і т.д., то новосельці будуть раді допомозі. У якості подарунків пропонують приносити непотрібні речі, наприклад, меблі чи інструменти. Робочі руки для створення танцполу, оформлення інтер’єру та фасаду теж не завадять.

Нагадаємо, що Burning Manце фестиваль, що проходить кожного серпня у пустелі в США. Захід є «експериментом зі створення спільноти для радикального самовираження». Бернери створюють свої осередки у різних країнах.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi