Прийом заявок на участь у Премії «Пальмова Гілка» розпочато! - PostEat

пошук

Прийом заявок на участь у Премії «Пальмова Гілка» розпочато!
25-01-2019 0 1950


Фото: Facebook Leaders Club Ukraine — LCU. 

15 травня 2019 року пройде церемонія Премії «Пальмова Гілка», яку вже 26 років вручають новим закладам Франції, Бельгії, Швейцарії, Німеччини, Люксембургу, Росії за кращу ресторанну концепцію. Історія Премії в Україні бере початок з 2016 року. «Пальмову Гілку» в ресторанній індустрії щорічно вручає авторитетний міжнародний клуб професіоналів ресторанного бізнесу Leaders Club International на чолі з президентом Юргеном Штрассером. Цього року у short list української Премії мають шанс потрапити 12 закладів із найкращими концепціями. Прийом заявок на сайті http://leadersclub.com.ua вже розпочато!

Якщо ваш заклад має свою оригінальну концепцію і ви хочете, щоб про нього дізналася вся Україна і світ, варто якнайшвидше подати заявку на участь у Премії «Пальмова Гілка»! Перш, ніж заповнювати анкету на сайті, переконайтесь, що ваш заклад відповідає декільком критеріям.

Стати учасником Премії може ресторан, бар, кафе, вагончик, який відкрився у період з 1 грудня 2017 року до 31 січня 2019 року. Для участі необхідно заповнити анкету на сайті http://leadersclub.com.ua. При цьому концепція закладу має бути оригінальною та креативною. Серед інших критеріїв: швидка окупність проекту, можливість тиражування концепції, нові тенденції, дизайн і атмосфера, адекватна кадрова політика. Прийом заявок на участь здійснюватиметься до 16 квітня. Трьох переможців визначать шляхом голосування на церемонії «Пальмової Гілки» самі учасники церемонії — представники ресторанної індустрії, постачальники, журналісти. Ресторан-переможець буде представляти Україну на Міжнародній «Пальмовій Гілці».

Про те, як пройшла церемонія Премії «Пальмова Гілка» 2018, читайте тут. 

 

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi