Українці обрали ресторани MAFIA улюбленим брендом - PostEat

пошук

Українці обрали ресторани MAFIA улюбленим брендом
05-12-2017 0 3181

administration

Автор


За підсумками всеукраїнського комплексного маркетингового дослідження, яке щорічно проводить міжнародний фестиваль-конкурс “Вибір року”, MAFIA отримала перемогу у двох категоріях: краща мережа ресторанів італійської кухні та краща мережа караоке-ресторанів. Українці віддали MAFIA більше четверті своїх голосів ( 25,8% та 26,4%) в обох категоріях.

 У 2017 році мережа зросла на 8 ресторанів і нараховує 33 ресторани, 12 з яких розвиває як франчайзинг. У 2018 MAFIA планує відкрити 20 закладів, більшість з яких стане франчайзинговими.

Премія «Вибір року» підкреслює зміни та інновації, які компнія активно впроваджує протягом останніх років. Особливу увагу мережа приділяє стандартам галузі та якості продукта. У всій мережі використовується італійське борошно вищого класу le 5 Stagioni. Візитівка MAFIA – метрова піцца, до розробки рецептів якої залучаються італійські майстри та шефи. У 2017 році на приготування 77 000 метрових піц використано 77 тон висококласного борошна. Шанувальники кави обирають MAFIA за 100% арабіку.

У грудні 2016 року MAFIA відкрила ресторан в оновленому дизайні та форматі, що дозволило новим проектам мережі стати  більш сучасними та задовольняти зростаючі вимоги гостей, не втративши оригінальності і неповторності формату MAFIA.

340 000 поціновувачів караоке відвідали 17 караоке-залів мережі по всій Україні у 2017 році. З введенням нового формату караоке-залів мережа відчуває зростаючий інтерес до цього виду відпочинку в ресторанах.

“У 2018 році ми зосередимо увагу нашої команди на вдосконаленні та покращенні клієнтського досвіду гостей. Основною маркетинговою стратегією компанії стане розвиток CRM, що дозволить програмі лояльності MAFIA стати більш цікавою та сучасною для наших гостей”, — так визначає пріоритети розвитку мережі маркетинг диреткор MAFIA Філіпович Тетяна.

Довідка
MAFIA — мережа ресторанів італійської та японської кухні, що розвивається у форматі Casual Dining. Кухня ресторану поєднує у собі дві найпопулярніші в Україні кулінарні традиції — японську та італійську. Перший ресторан мережі відкрито у 2008 році в Харкові. Кількість ресторанів – 33 в 12 регіонах.

MAFIA входить до ресторанного об’єднання Оксани та Тараса Середюка, що нараховує 48 ресторанів, серед яких: Casta, Якіторія, Georgia, Гра з вогнем, ВАО modern chinese cuisine. Формати MAFIA, Georgia, Casta розвиваються у тому числі як франчайзинг.

Міжнародний фестиваль-конкурс “Вибір року” в Україні заснований 2001 року. Головна місія конкурсу: задавати стандарти індустрії, заохочувати кращих і полегшувати прийняття рішення про покупку. Для бренду нагорода “Вибір року” — це символ довіри споживачів та переконливий доказ професіоналізму бізнесу. Медаль «Вибір року» — це атрибут успішного бренду, який впізнають мільйони українців.


Подписывайтесь на самые свежие новости ресторанов, баров и кафе в Telegram

подписаться

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi