Chinese Hyatt Brunch в Hyatt Regency Kyiv: автентичність китайської кухні в ресторані Asia Bar & Grill - PostEat

пошук

Chinese Hyatt Brunch в Hyatt Regency Kyiv: автентичність китайської кухні в ресторані Asia Bar & Grill
15-10-2021 0 638


Щоб отримати нові гастрономічні враження, не обов’язково покидати межі рідного міста — кожної останньої неділі місяця в ресторані Asia Bar& Grill можна вирушити в кулінарну подорож до нової країни і спробувати найцікавіші смаки світу в самому центрі Києва. Вишуканий ресторан знаходиться в одному з кращих готелів української столиці Hyatt Regency Kyiv, де вас завжди готові здивувати неймовірними поєднаннями азійської та європейської кухонь, а також найкращим сервісом.

Традиційні тематичні бранчі в Hyatt Regency Kyiv вже познайомили гостей з пряним індійським колоритом, відчули французький шарм та італійську щирість, а також познайомились з пристрасними латиноамериканськими смаками —  цього разу на гостей бранчу чекає справжні магія автентичної китайської кухні на Chinese Hyatt Brunch. Китайська кухня вражає своєю багатогранністю і різноманітністю — від провінції до провінції смакові переваги можуть змінюватися кардинально: на півночі обирають м’ясні страви, на сході морепродукти, в центрі гострі, на півдні прісні, а на заході кухня більше схожа на середньоазіатську.

Спеціально для бранчу відповідальний за азійський напрям ресторану Asia Bar & Grill шеф Файзан Софонпуняпорн розробив ексклюзивне меню — на гостей чекатимуть безлімітні традиційні закуски, китайські делікатеси і десерти на будь-який смак. Винна карта ресторану неодноразово відзначена престижною нагородою Wine Spectator, тому супроводжувати страви будуть найелегантніші вина з усього світу. Особливе задоволення — спостерігати за майстерністю кухарів ресторану Asia Bar& Grill та створенням вишуканих страв на відкритій кухні.

Особливу атмосферу вечора будуть створювати колоритні танці і китайський джаз. Не забудьте завітати на бранч усією родиною — для найменших гостей працюватиме дитяча кімната з буфетом на окремому поверсі (безкоштовно для дітей до 12 років). Традиційно на гостей чекає нова розважальна програма та лотерея з приємними подарунками від Hyatt Regency Kyiv.

Вартість бранчу Chinese Hyatt Brunch становить 2121 грн з людини, гостей чекають 31 жовтня о 12:30.

Варто зазначити, що готель Hyatt Regency Kyiv отримав акредитацію Global Biorisk Advisory Council® (GBAC) STAR ™, яка дає гарантію безпеки в умовах пандемії для відвідувачів і персоналу. Тому Chinese Hyatt Brunch проходитиме із дотриманням усіх стандартів безпеки.

Незабутні емоції та гастрономічні враження чекають в Hyatt Regency Kyiv — для бронювання і за додатковою інформацією звертайтеся за номером телефону +380445811234 чи робіть резерв через онлайн-форму.

Ресторан: Asia Bar & Grill

Адреса: м. Київ, вулиця Алли Тарасової, 5, готель Hyatt Regency Kyiv

Графік роботи: 06:00 – 00:00

Матеріал підготовлено у партнерстві

з готелем Hyatt Regency Kyiv та рестораном Asia Bar & Grill

Фото: Hyatt Regency Kyiv

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi