Де знайти безглютеновий хліб у Парижі: гід для українців - PostEat

пошук

Де знайти безглютеновий хліб у Парижі: гід для українців
21-06-2022 0 155


Знайти безглютеновий хліб в Україні видається легшим, ніж у Парижі. Такий висновок напрошується після численних запитів українців, що тимчасово тут опинилися. Ми пройшли справжній квест у пошуку безглютенових багетів, солодощів та інших страв, вільних від глютену.

Chambelland

Пекарня спеціалізується на випічці натурального хліба на заквасці з рисового та гречаного борошна та сертифікованої органічної безглютенової випічки. Продукцію можна придбати в пекарні, поласувати нею там же, або замовити онлайн з доставкою або забрати в крамниці. Крім готового хліба та випічки можна придбати муку і все необхідне для приготування хліба.

Вартість хліба: від 2,30 євро (Chambelline nature 170 г)

Адреса: 14, rue Ternaux, 75011 Paris. Metro Parmentier

Helmut Newcake

Це кондитерська, в асортименті якої є різноманітні безглютенові і частково безлактозні тарти, тарталетки, пироги і еклери. Тут можна знайти насіннєвий багет з рисового і кукурудзяного борошна, тапіоки (5,90 євро). Придбати продукцію можна по суботах у магазині шоколаду Didier FOURREAU, попередньо замовивши на сайті.

Адреса: 30 avenue Friedland, 75008

Noglu

Кафе та стійка to go, що пропонують здорову, органічну та безглютенову кухню. Страви розроблені командою масажиста-фізіотерапевта, у якої непереносимість глютену та лактози. В асортименті випічка, хліб, сендвічі, салати, каші, торти, тістечка, напої. Також є рибні, м’ясні та вегетаріанські страви, а також меню без лактози. Забрати з собою дешевше.

Адреса: 16, passage des Panoramas – 75002 Paris – Métro lignes 9 et 8 – Station Richelieu Drouot 

Maison Eric Kayser — Artisan Boulanger

У пекарні з-поміж звичайного є асортимент «безглютенового» хліба та випічки, що виготовляється в спеціальній лабораторії та продається в упаковці. В асортименті хліб з рисового, гречаного, кукурудзяного, нутового борошна, і навіть каштанового та тапіоки. Також є тістечка, печиво та безглютенові сендвічі.

Адреса: 4, rue de l’échelle – 75001 Paris (tel: 01 40 15 01 31) M14 (ou M7) jusqu’à Pyramides

Yummy & Guiltfree

Кафе, фішка якого – «вишукані вафлі» без глютену. «Вафлі дитинства, втілені у версії на 100% без глютену та лактози. Золоті, плавкі, хрусткі, як у дитинстві», – йдеться в описі закладу.

Адреса: 3, rue du Temple 75004 Paris-Métro Hôtel de Ville

***********

Це не вичерпний список місць із безглютеновим хлібом, випічкою та десертами. Замовити безглютенові хліби можна в деяких булочних (boulangerie).

Також в популярних супермаркетах (Monoprix, Franprix, Aldi, Carrefour, Leader Price) часто є відділ з безглютеновий хлібом. Він як правило продається у вакуумних пакетах. Вартість більша середньої для хліба. Смак не вирізняється вишуканістю.

У Парижі великою популярністю користуються ярмарки, яких у місті понад 60. Безглютеновий хліб там рідкість, але у спеціальних відділах є шанси натрапити на нього.

 

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi