Французи побили рекорд Гіннесса - найбільший сирний стіл в світі - PostEat

пошук

Французи побили рекорд Гіннесса - найбільший сирний стіл в світі
10-06-2019 0 1964


3 червня у французькому місті Тур на міжнародній виставці сиру Mondial du Fromage 2019 зафіксували новий рекорд – найбільша кількість видів сиру на плато.

Виставка проходить раз у два роки та збирає виробників сиру та молочних продуктів з усього світу. Про це на свої сторінці повідомила мандрівниця та сирний експерт Оксана Чернова, яка відвідала виставку та стала свідком нового рекорду Гіннеса.

«Франція ставить черговий сміливий рекорд у світі сирної культури!

Я щаслива, що стала свідком нового світового рекорду Книги Гіннеса: на виставці Mondial du Fromage et des Produits Laitiers, у французькому місті Тур, зробили найдовший стіл з найбільшою кількістю видів сиру.

Цілих 161 метрів дивовижного сирного мистецтва та 3 тони сиру! Всього було представлено 1200 варіацій не тільки з Франції, а й 30 інших країн. Серед них виробники з Голландії, Чехії, Кореї, Швейцарії, Росії, Ізраїлю, Таїланду і В’єтнаму.

Важливо, що для встановлення рекорду спеціально вибирали сири з пастеризованого і сирого молока. Таким чином, організатори зробили своєрідний жест примирення між різними прихильниками виробництв з сирої і пастеризованої сировини. Це говорить про те, що мають право бути обидва види, так як затребувані поціновувачами будь-яких категорій сиру.

Що особливо цікаво, що всі виробники віддавали свої сири і не знали, як вони будуть представлені серед інших. Адже оформленням займалася окрема команда профі з «Ліги неординарних сироварів». Уявляєте, як це хвилююче для митців?

Більше 1500 гостей змогли потрапити на масштабну дегустацію, де разом з вином насолоджувалися справжнім святом смаку. Не можу не відзначити, що сама дегустація проходила спокійно, тепло і невимушено. Гості спілкувалися, тут же знайомилися з сироварами, які представляли свій продукт, і відкривали для себе нові сири.

Попередній рекорд встановили також у Франції, в місті Нансі. Два брата Маршан з командою профі оформили 40-метрове плато з 730-ти видів сиру».

Справедливо сказати, що на виставці зафіксували ще один рекорд – найбільша кількість бідонів для молока разом. Більше ніж 365 бідонів різного кольору та форми прикрасили стіну у виставковій залі.

Інформація: Оксана Чернова — дипломований сирний експерт та мандрівниця, лектор сирної Академії ProCheese в Україні.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст авторського матеріалу. Думка редакції може відрізнятися від думки автора.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi