Наша фішка - добра риба! - PostEat

пошук

Наша фішка - добра риба!
17-06-2021 0 3011

ПРОМО

Автор


Свіжі морепродукти за доступною ціною! Найбільший в країні імпортер і виробник риби та морепродуктів під ТМ Veladis, компанія Klion group прийняла рішення стати ще ближче до споживача через мережу власних кафе fast casual формату FISH & CHIPS — Кльове місце! До вже  відкритих закладів в Запоріжжі і Дніпрі, в травні місяці додався заклад в самому серці Києва на Хрещатику. Тепер у киян і гостей столиці з’явилася можливість насолоджуватися стравами з риби та морепродуктів за доступними цінами. У наших планах відкриття закладів мережі в кожному обласному центрі країни! 

Наша мета — розвиток культури споживання риби і морепродуктів через мережу власних кафе. На цей час не існує аналогів закладів з такою ціною і такою якістю страв.

Гості FISH & CHIPS можуть бути впевнені в якості та свіжості риби і морепродуктів, тому що вони поставляються з перших рук від рибалок з усього світу найбільшим в Україні імпортером.

Сировина для закладів виробляється на власному рибопереробному заводі, який побудовано у відповідності до європейських стандартів і оснащено сучасним обладнанням. Також на підприємстві впроваджена система HACCP (Система якості управління безпечністю харчових продуктів).

Всім завжди було відомо, що для сили, здоров’я і краси потрібно вживати рибу і морепродукти — це корисні і дієтичні продукти. Ми пригостимо Вас такою рибою, яка змусить Вас переглянути весь свій раціон, поставивши рибні страви на перше місце у сімейному меню.

Будь-який заклад FISH & CHIPS — це кльове місце! Порції великі, а страви світові! Рецепти наших страв розроблені на основі найпопулярніших страв з риби і морепродуктів різних країн світу.

Фішкою FISH & CHIPS є відкрита кухня. Кожен гість має можливість спостерігати як готується його страва, з яких морепродуктів, як часто кухарі прибирають поверхні перед, під час та після приготування, як дезінфікують руки і змінюють рукавички. БЕЗПЕКА гостя — понад усе! Всі страви готуються безпосередньо з «під ножа» після отримання замовлення. Час очікування замовлення в середньому до 10 хв.

Ми даємо можливість людині з будь-яким достатком насолоджуватися стравами ресторанної якості та подачею за мінімальну ціну!!! Всі страви FISH & CHIPS смачні, корисні і ситні! Незважаючи на те, що в FISH & CHIPS все готується швидко — заклади ідеально чисті! З рибою так і має бути!

19.06.2021 запрошуємо Вас на свято офіційного відкриття нашого кафе на Хрещатику! Пригощаємо всіх гостей порцією креветок «Торпедо» і келихом білого вина !!! Приходьте, буде смачно і весело !!! Можете ознайомитися з повним меню.

До зустрічі в FISH & CHIPS — Кльове місце!

 

Київ, Хрещатик, 24

Чекаємо Вас з 10:00 до 24:00 щодня

@fishnchips.kyiv

 

 

 

Текст та фото надані FISH & CHIPS.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст партнерського матеріалу. Думка редакції може відрізнятися від думки партнера

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi