Пиво у Львові: львівське пиво в усій красі. Частина 2 - PostEat

пошук

Пиво у Львові: львівське пиво в усій красі. Частина 2
02-02-2024 0 285


Пиво у Львові — це не просто напій, а справжня культура та традиція, яка дійшла до нас крізь століття. В місті є пивоварні з крафтовим львівським пивом, яке вражає смаком. Пивні заклади Львова не лише пропонують різноманітні сорти пива, але і створюють унікальні атмосфери для справжніх поціновувачів цього напою. Де випити пиво у Львові читайте в матеріалі PostEat.

“Залізна Шапка” | Instagram

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Де: вулиця Театральна, 23

Бюджет: ₴₴

Страви: бастурма – 95 грн, тар-тар з яловичини – 280 грн, медові флюгелі – 195 грн, стейк-сендвіч «Варʼят» – 250 грн.

Напої: Father’sWheat Beer – 60 грн/330 мл, VoltaКомета IPA – 95 грн/500 мл, UnderwoodAthletic Line: Micro IPA – 105 грн/330 мл, Ten MenCardrona Pils – 75 грн/330 мл.

Деталі: “Залізна Шапка” – історичний паб поблизу Львівського оперного театру. Заклад оформлений в стилі англійських пабів. В меню представлено широкий асортимент популярних страв європейської кухні. У закладі є великий вибір крафтового пива, тому кожен знайде собі до смаку. До пива можна замовити бастурму, тар-тар з яловичини, медові флюгелі, стейк-сендвіч “Варʼят”, баварські ковбаски з сиром, сир фрі.

Craft&Kumpel | Instagram

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Де: вулиця Кульпарківська, 200а

Бюджет: ₴₴

Страви: сирна таця – 276 грн, смажені свинні кумпельові вушка – 189 грн, бургер “Карл Великий“ – 299 грн, ребра BBQ – 416 грн.

Напої: GOLDEN ALE – 75 грн/400 мл, пиво “Галицьке світле” – 70 грн/300 мл, CITRA APA – 92 грн/400 мл, PORTER – 108 грн/400 мл.

Деталі: Craft&Kumpel – гастропаб, який спеціалізується на крафтовому та класичному пиві власного виробництва, пивних коктейлях, пивній культурі та правильному поєднанні пива зі стравами. В закладі пропонують 7 видів розливного та 7 видів пляшкового пива. До напоїв у гастропабі можна замовити сирну тацю, смажені свинні кумпельові вушка, бургер “Карл Великий“, ребра BBQ, в’ялене м’ясо, індичі ковбаски, книдлики по-львівськи, смажені пироги з бриндзею. Craft&Kumpel – pet friendly заклад, тому гостей раді бачити разом із їхніми домашніми улюбленцями.

VAR BAR | Instagram

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Де: вулиця Шевська, 10

Бюджет: ₴₴

Страви: міні чебуреки з томленим м’ясом – 285 грн, курячі стріпси – 175 грн, цибулеві кільця з соусом тартар – 90 грн, пікантна свинна ковбаска – 95 грн.

Напої: Porn Star APA – 102 грн/200 мл, Captain Salt – 105 грн/400 мл, Planet Idaho 7 – 92 грн/200 мл, Hell No – 105 грн/400 мл.

Деталі: VAR BAR – це пивний ресторан на першому поверсі MAD Bars House, де пропонують крафтове пиво від українського виробника VARVAR BREW та сидр й питний мед від BERRYLAND, YSLA та YABLO. Заклад чудово підійде для посиденьок з друзями та для тих, хто любить дивитись футбольні трансляції. До пива пропонують міні чебуреки з томленим м’ясом, курячі стріпси, цибулеві кільця з соусом тартар, пікантну свинну ковбаску, камамбер фрі з трюфельним медом, муштардою з айви та полуничним к’юлі, свинні вуха в соусі кім-чі, крокети з сиром та карпатським шовдарем, в’ялену яловичину.

«Білий Лев» | Instagram

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Де: вулиця Лесі Українки, 15

Бюджет: ₴₴

Страви: прошуто – 115 грн, копчені вуха – 75 грн, кільця цибулеві – 89 грн, свинячі ребра – 295 грн.

Напої: пиво “Білий Лев” – 48 грн/300 мл, пиво “Дункель” – 67 грн/500 мл, пиво “Крафтове пшеничне” – 64 грн/500 мл, пиво “Крафтове темне” – 64 грн/500 мл.

Деталі: “Білий Лев” – пивний паб біля Львівського оперного театру. В одному із залів пабу стоїть велика статуя лева. Заклад підійде для святкування дня народження, корпоративу або для зустрічей з друзями. В пабі лунає жива музика, також тут транслюють спортивні події. В закладі пропонують класичне та крафтове пиво. До пива можна замовити прошуто, копчені вуха, кільця цибулеві, свинячі ребра, набір печеного м’яса, курячі палички фрі, журек, кабаноси.

Re:bro | Instagram

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Де: вулиця УПА, 73, Староєврейська, 12, Угорська, 14

Бюджет: ₴₴

Страви: ребра свинячі у гостро-солодкому соусі – 249 грн, хачапурі з м`ясом від шефа – 259 грн, бургер “Дабл Котлетос” – 269 грн, хрумкі курячі крильця з соусом BBQ – 179 грн.

Деталі: Re:bro – “пивний ресторан здорового харчування” з великим вибором ребер. На кранах у ресторані великий вибір крафтового пива, з яким гостя ознайомить офіціант, адже асортимент постійно змінюється. До пива у ресторані можна замовити ребра свинячі у гостро-солодкому соусі, хачапурі з м`ясом від шефа, бургер “Дабл Котлетос”, хрумкі курячі крильця з соусом BBQ, шніцель з картопляними чипсами, сир фрі з ягідним соусом, курячі серця у солодко-гострому соусі.

Edison Pub | Instagram

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Де: вулиця Валова, 23

Бюджет: ₴₴

Страви: картопля фрі з сиром – 65 грн, хрумкі сирні кульки – 61 грн, мікс креветок – 688 грн, класичний бургер – 167 грн.

Напої: Black Mirror – 61 грн/300 мл, пиво “П’ята нога” – 90 грн/500 мл, пиво “Світле” – 43 грн/300 мл, OKAME – 99 грн/500 мл.

Деталі: Edison Pub – затишний паб в центрі міста з великим вибором крафтового пива і закусок. Заклад чудово підійде для перегляду спортивних подій. До пива в пабі можна замовити картоплю фрі з сиром, хрумкі сирні кульки, мікс креветок, класичний бургер, фісташки, кабаноси, грінки, раків.

Головна фото: Instagram varbar.lviv

Фото: Instagram zaliznashapka, Instagram craft.kumpel, Instagram varbar.lviv; Instagram white.lion.pub; Instagram rebro.lviv, Instagram edisonpub

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi