Устриці в закладах Києва: 6 локацій, де скуштувати смачних молюсків - PostEat

пошук

Устриці в закладах Києва: 6 локацій, де скуштувати смачних молюсків
16-09-2022 0 3529


Устриці в закладах Києва шукала редакція PostEat. Цей молюск подають у багатьох закладах Києва — їх пропонують рибні ресторани та заклади одеської кухні. Ми підібрали для вас ресторани столиці, де ви можете спробувати свіжі устриці на будь-який смак та гаманець.

Chernomorka

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Де: вул. Ярославська, 5/2; вул. Михайла Бойчука, 1/2; вул. Преображенська, 7; вул. Юрія Іллєнка, 83А; пр-т Перемоги, 1; пр-т Героїв Сталінграда, 12Г,к2; вул. Михайла Драгоманова, 6/1; вул. Княжий Затон, 16д; вул. Велика Васильківська, 49А; вул. Успішна, 30; вул. Данила Щербаківського, 52.

Бюджет: ₴₴.

Страви (устриці/1 шт.): Чорноморка №3 – 68 грн, Святий Патрик №2 – 82 грн, Святий Патрик №3 – 79 грн, Фін де Клер №0 – 112 грн, Жилардо №3 – 128 грн, Ірландська дикунка №2 – 82 грн, Рожева Айроль №2 – 108 грн, Голландський афінаж №2 – 76 грн, Біла перлина №2 – 126 грн.

Деталі: мережа рибних ресторанів з демократичною ціновою політикою та власним виловом у Чорному морі, великий вибір риби та морепродуктів, лаконічний інтер’єр, доставка риби і морепродуктів, самовивіз.

Chernomorka — мережа рибних лавок з лояльною ціновою політикою, яка приваблює киян свіжою рибою власного вилову. В меню закладу ви знайдете одеські спеціалітети, страви з чорноморських делікатесів та гарний вибір річкової риби. Всі «Черноморки» працюють в форматі магазину і ресторану, де можна купити в сирому вигляді власний вилов мережі з Чорного моря. В розділі устриць представлено більше 10 позицій з різних куточків світу, які можна замовити в будь-якій кількості.

Catch Seafood Restaurant

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Де: вул. Володимирська, 12

Бюджет: ₴₴₴.

Страви: устриці (6/12 шт.): Fin de Claire №2 – 672/1344 грн, Boudeuse №3 – 744/1488 грн, Gillardeau №2 – 990/1980 грн, Imperiales №2 – 1032/2064 грн, Ireland №2 – 185 грн/1 in/.

Деталі: ресторан мережі La Famiglia, знаходиться в центрі міста, акцент на рибі та морепродуктах, комунальний стіл, кілька видів устриць, страви на грилі, винна карта, бар шампанського, паркінг, формат take away, kids friendly.

Catch Seafood Restaurant — заклад із величезним вибором страв з риби та морепродуктів. Тут один з найбільших у столиці асортиментів риби та морепродуктів, 8 видів устриць, 130 видів шампанського, а також грандіозний асортимент білих вин. В меню ви знайдете устриці Fin de Claire №2, Boudeuse №3, Gillardeau №2, Imperiales №2, які можна замовити 6 шт. або дюжину та Ireland №2.

Одеса-мама

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Де: вул. Верхній Вал, 30; вул. Князів Острозьких, 8.

Бюджет: ₴₴.

Страви: устриці/1 шт.: «Фiн де Клер №0» – 112 грн, «Фiн де Клер №1» – 112 грн, «Фiн де Клер №2» – 88 грн, «Фiн де Клер №3» – 98 грн.

Деталі: ресторани одеської кухні, рибне місце для посиденьок по-одеськи, тематичний інтер’єр, свіжа риба та морепродукти, сніданки, власні наливки, тихі й ігристі вина, спеціальні пропозиції, резерв столів.

«Одеса-мама» — ресторани одеської кухні, які працюють біля станції метро «Контрактова площа» та поруч з метро «Арсенальна». Акцент в меню зроблено на рибні страви та домашню кухню – смажені пельмені, форшмак, тюлечка з цибулькою, уха та котлети з чорноморського судака. Устриці в ресторані подають французькі «Фiн де Клер» чотирьох розмірів, до них можна замовити лаймовий, часниковий, грибний або інші соуси.

Fish Fetish

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Де: вул. Князів Острозьких, 2

Бюджет: ₴₴.

Страви: устриця Фін де Клер – 95 грн, устриці Piri-piri – 545 грн.

Деталі: рибний ресторан, знаходиться в центрі міста, крижана вітрина, великий вибір морепродуктів, гарячі плато для компаній, морські делікатеси, винна карта, класичні та авторські коктейлі.

Коли в думках лише устриці – терміново в Fish Fetish. Fish Fetish — головна асоціація з найсвіжішими молюсками. А це ж справа універсальна — і для побачень, і для паті, і для важливих перемовин. Замовити дюжину устриць Фін де Клер з бочковим просеко лише для себе — а чому б ні. Або легкий флірт перед основним — устриці Piri-piri. Новинка меню, до речі. Тут подбають про ваші естетські фетиші якнайкраще.

Mushlya

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Де: Русанівський бульвар, 1; вул. Хрещатик, 25; вул. Велика Васильківська, 43; вул. Спаська, 5; Оболонський проспект, 26; вул. Велика Васильківська 111/113.

Бюджет: ₴₴. 

Страви: устриці (1/6/12 шт.): Fine de Claire №3 – 59/329/629 грн, «Чорна Перлина» №2 – 79/369/729 грн.

Деталі: мережа seafood закладів, fast casual формат, належить до сім’ї ресторанів Дмитра Борисова, свіжі морепродукти та устриці, take away, літні тераси, доставка.

Mushlya — seafood-заклади мережі ресторанів Дмитра Борисова. В меню Mushlya Café великий вибір делікатесних свіжих морепродуктів у доступному fast casual сегменті: за доступну ціну в Mushlya можна замовити величезні устриці, морських равликів-булотів, креветки, бургери та сендвічі. В закладі подають устриці «Fine de Claire №3» та «Чорна Перлина №2» поштучно, півдюжини та дюжину.

Ishfish.restaurant

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Де: Дніпровська набережна, 12 (ТРЦ River Mall)

Бюджет: ₴₴ 

Страви: Фін де клер Марен Олерон № 3 – 65 грн/1 шт., Середземноморська – 80 грн/1 шт., Версаль № 1 – 95 грн.

Деталі: рибний ресторан, знаходиться в ТРЦ River Mall, свіжі морепродукти, льодова вітрина, сніданки, власні поставки, авторські страви, винна карта.

Рибний заклад ЇshFish знаходиться в ТРЦ River Mall. В закладі пропонують страви з риби та морепродуктів, до яких можна обрати винний супровід. В ЇshFish можна спробувати тартар, азійські супи, устриці, роли, восьминога, каракатицю, соте з морепродуктів та сашимі. В закладі можна замовити устриці «Фін де клер Марен Олерон №3», «Версаль №1» та середземноморську.

Головна фото: Chernomorka

Фото: Facebook Chernomorka, Catch Seafood Restaurant, Одеса-мама, Fish Fetish, Ishfish.restaurant, Mushlya.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi