WorldFood Ukraine 2023 – «пункт незламності» вітчизняного гастробізнесу - PostEat

пошук

WorldFood Ukraine 2023 – «пункт незламності» вітчизняного гастробізнесу
17-03-2023 0 2207

Партнери

Автор


З 29 по 31 березня 2023 у Міжнародному виставковому центрі відбудеться головна подія харчової промисловості – 25-а Міжнародна виставка продуктів харчування та напоїв WorldFood Ukraine

Цьогоріч виставка відбудеться в незвичні терміни – навесні, під час повномасштабної війни, на тлі сирен повітряної тривоги. Викликів багато, але ми підготувалися, щоб організувати безпечну та безперебійну роботу виставки. На випадок повітряної тривоги обладнано тимчасове укриття в першому павільйоні МВЦ, в якому одночасно може перебувати до 2000 людей. Конференц-зал для бізнес програми також розташований під землею, тож тривога діловим заходам не завадить. На випадок відключення електроенергії потужний генератор забезпечить виставковий павільйон світлом і теплом. 

В експозиціях WorldFood Ukraine та Wine&Spirits візьмуть участь близько 100 постачальників. Тож відвідувачі зустрінуться із компаніями, які продовжують утримувати свої позиції на ринку під час війни, а також познайомляться зі сміливцями, які відкривають нові підприємства (за даними Опендатабота, вже після початку війни в Україні відкрилось 352 компанії та 1119 ФОПів з виробництва продуктів та напоїв). Відчайдухів в ресторанному бізнесі теж вистачає: з 24 лютого 2022 р. в Україні відкрилось понад 400 компаній та 9000 ФОПів за КВЕДом «Діяльність із забезпечення стравами і напоями». Тож очікуємо, що бажаючих продегустувати новинки, оцінити якість товару та домовитись про подальшу співпрацю буде немало.

Wine&Spirits Ukraine 2023  – місце зустрічі виробників та імпортерів вина та міцного алкоголю з сомельє, дистриб’юторами, представниками роздрібного та ресторанного бізнесу з України. 29 березня буде проведено міжнародний дегустаційний конкурс Ukraine Wine&Spirits Awards, який покликаний підвищити якість виробництва та культуру споживання вин та спиртних напоїв. 

Цьогоріч у експозиції Wine&Spirits свої найкращі вина та алкогольні напої представлять Beykush Winery, Biologist Craft Winery, Асоціація крафтових виноробів України та Асоціація крафтових дистиляторів України. Вина Beykush Winery —  це здебільшого нетрадиційні бленди або рідкісні  експериментальні сорти. Виноградники Бейкуш — це 11 гектарів французьких та італійських клонів білих (Шардоне, Піно-Гріджио, Рислінг, Совіньйон Блан, Ркацителі) та червоних (Піно Нуар, Мерло, Сапераві, Каберне Совіньйон) сортів. Biologist Craft Winery експерементує з різними підходами в виноробстві, має 2 га виноградників у Київській та 14 га у Одеській області. Три роки впроваджує біодинамічний підхід.

Серед учасників виставки WorldFood Ukraine знайдеться чимало цікавих постачальників. Компанія Equadorcoffeе не тільки продає запашну каву та обладнання, а й має власну мережу кав’ярень, тож на підприємстві добре розуміють потреби клієнтів. Carraro Group Ukraine може запропонувати рестораторам натуральні соуси, пюре та сиропи власного виробництва, а також каву і шоколад відомих світових брендів. А пекарня «Бублик» із Харкова здивує асортиментом авторського хліба, булочок для хот-догів та бургерів, асортимент яких був розроблений спеціально для HoReCa. 

На «Алеї новинок», окрім продукції цьогорічних учасників, будуть представлені зразки українських виробників, які постійно брали участь в WorlFood Ukraine, а цьогоріч не змогли долучитись через війну. «Вітрину незламних» будуть прикрашати: Артемівська сіль (м. Соледар), солодощі кондитерської фабрики «АСК» (м. Харків), консервація Наш продуктТМ (м. Херсон). «Ми хочемо показати, що віримо у їхню незламність і нашу перемогу, та із нетерпінням чекаємо на повернення цих виробників на ринок і в ряди учасників WorldFood Ukraine», – каже керівник проєкту Олена Улещенко. 

Реєструйтеся на виставку безкоштовно з промокодом POST за посиланням https://worldfood.com.ua/registration 

Business must go on! До зустрічі 29-31 березня в Міжнародному Виставковому Центрі.

Організатор ДП Прем’єр Експо
Тел: +380 (44) 496 86 45 (ext. 245)
E-mail: food@pe.com.ua

Матеріал підготовлено за підтримки WorldFood UkraineТекст та фото надані WorldFood Ukraine.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст партнерського матеріалу. Думка редакції може відрізнятися від думки партнера.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi