Заклади Києва зі стравами мексиканської кухні: буріто, фахіта, тако, енчіладас - PostEat

пошук

Заклади Києва зі стравами мексиканської кухні: буріто, фахіта, тако, енчіладас
19-07-2022 0 517


Редакція PostEat шукала заклади Києва зі стравами мексиканської кухні. Мексиканська кухня сягає корінням глибше старовинних цивілізацій ацтеків та мая. Вона заснована на продуктах, доступних корінним народам цих земель: авокадо, боби, кукурудза, картопля, помідори, перець чилі, шоколад, а також різноманіття свіжої океанічної риби. Де в Києві можна спробувати хрусткі тако, рум’яну кесаділью та соковитий буріто, розповідаємо у цій добірці.

ROJO OJO

Де: вул. Володимирська, 61/11

Бюджет: ₴₴. 

Страви: начос кватро кесос запечені під сирами – 210 грн, тако з маринованою яловичиною – 235 грн, буріто з рваною свининою – 230 грн, фахіта з куркою – 235 грн, енчіладас з креветками і авокадо – 395 грн.

Деталі: мексиканська кухня, знаходиться в центрі міста, авторська коктейльна карта, велике барне меню, спеціальне меню від шефа, страви для вегетаріанців, спеціальні пропозиції, кальян, доставка, тераса, формат take away.

ROJO OJO — мексиканський ресторан у центрі столиці поруч із мальовничим парком Тараса Шевченка, в якому поєднуються дві епохи. В елементах дизайнерського інтер’єру відображена давня культура ацтеків (індіанських народів центральної Мексики), а в авторських стравах та концептуальній барній карті гості знайдуть палку атмосферу сучасної Мексики.

Перша зала ресторану охоплює пристрастю сучасної Мексики та є початком гастрономічної подорожі: соковиті тако, буріто, кесадилья, фахіта підкорюють смакові рецептори та закохують в цю яскраву національну кухню. Крізь червоні портали, що розділяють дві зали, ви потрапите до загадкової стародавньої Мексики з яскравими вечірками, незабутніми зустрічами та дивовижними знайомствами. Доповнюють страви авторські концептуальні коктейлі з оригінальними назвами, якими в спекотний день можна насолодитись на літні терасі ресторану. Яскраві гастрономічні та емоційні враження чекають на гостей ROJO OJO з 12:00 до 21:00 (у п’ятницю та суботу до 22:30). Резерв столів за телефоном +380734196111.

Escobar. Cuban Restaurante y Escondido bar

Де: вул. Ярославів вал, 21а/20

Бюджет: ₴₴.

Страви: бурітос де сердо – 169 грн, кесадилья кон полло – 129 грн, кесадилья вегетарiано – 139 грн, такос пара амігос Surf&Truf – 799 грн/1 кг.

Деталі: кубинський ресторан, страви латиноамериканської кухні, багато видів рому, контактна барна стійка, оригінальний інтер’єр, мохіто за кубинським рецептом, літня веранда, ланчі.

Бар-ресторан Escobar. Cuban restaurante y Escondido bar у перекладі означає «кубинський ресторан і прихований бар». Заклад збудований за зразком всесвітньо відомого ресторану в Гавані. У меню ресторану великий вибір страв латиноамериканської та іспанської кухні. Страви кубинської кухні сусідствують зі стравами з Аргентини, Мексики та Іспанії: паелья, чилі кон карне, буріто, такос і кесаділья. Коктейльна карта закладу зібрала у собі класичні кубинські коктейлі на ромі та культові напої як-от «Маргарита», «Дайкірі», «Мохіто».

The Burger Mexico

Де: вул. Нижній Вал, 17/8

Бюджет: ₴₴.

Страви: такос з креветками у вершковому соусі – 250 грн, кесаділья з яловичиною – 260 грн, бурітос з куркою та м’ясним соусом – 190 грн, мексиканський рис з креветками – 210 грн, polenta – 200 грн.

Деталі: ресторан техаської та мексиканської кухні, бургери, вегетаріанські позиції в меню, заклад від засновників The Cake, Sho та The Burger, доставка, формат take away, pets friendly.

Ресторан The Burger Mexico на Подолі поєднує в собі концепції техаської та мексиканської кухні. В меню представлені найкращі гастрономічні надбання країни ацтеків — кесаділья, такос та бурітос з класичними м’ясними начинками, а також мексиканський рис. Окрім мексиканських страв, в The Burger Mexico представлено 14 авторських бургерів, деякі з них на честь американських штатів.

Taco Zodiaco

Де: вул. Кожум’яцька, 20

Бюджет: ₴₴.

Страви: буріто з бататом і манго – 205 грн, кесаділья зі свининою, бобами та копченим чіпотле – 185 грн, тако з креветкою та філе білої риби – 220 грн, енчіладас зі свининою та сальса де ля каса – 245 грн, фахіта з  куркою, овочами, тартилією та соусом сальса де ля каса – 285 грн.

Деталі: страви техасько-мексиканської кухні, проєкт компанії Kitaika Group, знаходиться на Воздвиженці, два поверхи ділить з Kitaika, доставка.

Taco Zodiaco — заклад зі стравами техасько-мексиканської кухні від Kitaika Group. Формат закладу на Воздвиженці – 2 ресторани в одному місці та під однією кухнею, де можна скуштувати «текс-мекс» від Taco.Zodiaco та відомі азійські страви від Kitaika. В меню ви знайдете тако, буріто, кесаділью, гуакмоле, фахіту та енчіладас.

Dos Amigos

Де: вул. Саксаганського, 51/87; вул. Межигірська, 9

Бюджет: ₴.

Страви: тако з рибою – 145 грн, чилі кон карне – 110 грн, кесаділья два сири – 145 грн, буріто техас – 160 грн, чуррос – 85 грн.

Деталі: мережа закладів мексиканської кухні, резиденти фестивалю Ulichnaya eda, техасько-мексиканська кухня, доставка, take away.

Dos Amigos – це мережа ресторанів, яка стала відомою завдяки фестивалю Ulichnaya Eda. Кафе Dos Amigos із техасько-мексиканською кухнею знаходиться в центрі на вулиці Саксаганського та на Подолі. У меню Dos Amigos пропонують чіпси начос із сальсою та гуакамоле, тако (з куркою, рибою або сирний), чилі кон карне, кесадилью, буріто, чурос та інші страви.

El Gordo

Де: вул. Велика Васильківська, 16

Бюджет: ₴.

Страви: тако курка – 44 грн, тако нопалез кактус – 51 грн, тостада яловичина – 61 грн, тако сет креветка – 169 грн, буріто фахіта та фрі – 129 грн, кесаділья яловичина – 129 грн.

Деталі: мексиканська кухня в центрі Києва, інтер’єр у яскравих кольорах, традиційні мексиканські стави та напої, тако з кактусом, доставка, акції, мобільний додаток з можливістю накопичення бонусів.

El Gordo – ресторан мексиканської кухні в форматі стріт-фуд. В закладі можна спробувати тостаду, буріто, тако та кесадилью з різноманітними начинками (куркою, яловичиною, рибою, креветками та навіть з кактусом), які готують за традиційними рецептами. В закладі діє програма накопичення балів, регулярні акції (щовівторка -50% на усі тако), а також є можливість замовити доставку мексиканської їжі додому.

Головна фото: ROJO OJO

Фото: Facebook ROJO OJO, The Burger Mexico, Escobar, Taco Zodiaco, Dos Amigos, El Gordo.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 



Tweet

Коментарi