Amrut Peated — торф індійських королів - PostEat

пошук

Amrut Peated — торф індійських королів
29-09-2020 0 1207

Партнери

Автор


В черговому відео канал Віскі Максимум звертає увагу на Азію, яка чомусь і досі лишається в тіні Британії та Північної Америки. А точніше, на Індію та одного з кращих місцевих виробників — Amrut. Історія віскі в Індії почалася в середині ХІХ-го століття, коли британські ентузіасти почали перші спроби виготовити свій улюблений напій в нових екзотичних умовах. І зараз Індія є абсолютним лідером споживання віскі у світі: майже половину всього віскі, виготовленого на планеті, випивають саме там. Хоча тут є нюанси, бо далеко не всі місцеві напої мають право називатися віскі через відсутність стандартів та дуже специфічні особливості виробництва.
 
Але це не стосується дистилерії Амрут, яка виготовляє якісні молти вже більше 15 років, серед яких і реліз Amrut Peated — головний герой випуску. Традиційно поговоримо про історію дистилерії, розберемо звідки в Індії торф (дуже несподівана відповідь) та продегустуємо цікавий торфовий віскі.
 

Текст та фото надані партнером. Редакція сайту не несе відповідальності за зміст партнерського матеріалу. Думка редакції може відрізнятися від думки партнера.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi