Рейтинг найвпливовіших фігур барної індустрії 2021. Хто і як потрапив до нього цьогоріч - PostEat

пошук

Рейтинг найвпливовіших фігур барної індустрії 2021. Хто і як потрапив до нього цьогоріч
30-08-2021 0 992

Партнери

Автор


 

Вітаю!

Мене звати Ана Резник, і сьогодні ми з вами торкнемося одного з головних рейтингів в барном світі.

22 липня був оголошений Список найвпливовіших людей барної індустрії від сайту Drinks International.

І я хочу розповісти вам про цей рейтинг.  Хто його створив?  Для чого?  Хто в нього потрапляє? І як це зробити?  Я відповім вам на ці та інші запитання, що стосуються важливого списку для всієї барної аудиторії.

Вперше цей рейтинг був опублікований в 2019 році на сторінках популярного видання Drinks International.  Воно є одним з найавторитетніших галузевих видань у світі.  Редактором даних випусків є Хеміш Сміт.  Він является редактором журналу Class, і колонки про бари в Drinks International, а також посів 28 місце у цьогорічному рейтингу.

«Кінцевий результат нашого опитування — це зоряний список зі 100 імен, які просувають цю галузь в нових напрямках, приводячи до позитивних змін.  Якщо ви не стежите за кар’єрою цих людей, можливо, ви захочете почати».  Хеміш Сміт

На перших сторінках журналу було відразу  пояснено, як і хто складає цей список.  Ці правила непорушні вже 3й рік.

Bar World 100 — це список «найвпливовіших фігур у барній індустрії».  За рейтинг голосують 120 галузевих експертів по всьому світу — це ЗМІ про алкоголь, консультанти, керівники барів, представники брендів і організатори заходів.

Основними «red lines» для кожного експерта є заборона на віддання голосу за себе, і за будь кого, в чиєму бізнесі вони зацікавлені, фінансово або опосередковано.

Кожен суддя повинен назвати топ-10 найвпливовіших фігур барного світу, які сприяють позитивним змінам в даній промисловості.

У списку 2 роки не було барменів, в цьому році вони були включені.

Для суддів немає суворих правил для голосування, але кожен кандидат повинен потрапляти під певні критерії.  У списку знаходяться особистості, які:

■ просувають індустрію вперед, встановлюючи нові стандарти глобально і надихають інших на нові досягнення.

■ це новатори або ті, хто бореться з несправедливістю в барній індустрії, використовуючи своє ім’я для впливу на зміни в позитивну сторону.

У процентному співвідношенні в цьому році статистика виглядає так: 56% — Бармени, 13% — Представники алкогольних брендів, 12% — ЗМІ, 10% — Консультанти, 4% — Барні тренера і педагоги, 2% — Організатори заходів.

Географія даного списку теж розширюється з кожним роком.  В 2021 — це 60 міст із 195 країн світу.

Хто ж потрапляє в цей список?  За словами редакторів: У широкому сенсі — це люди, які роблять або круті справи, або хороші речі.

Це ті персони, чий вплив — слова або дії мають вагу, або їх ідеї привертають увагу на заходах або в соціальних мережах і, звичайно, викликають захоплення.

Це люди, які, створюють тренди або вносять свій внесок в суспільство.  Це дуже зайняті особи, які показують результати і досягнення щороку.

В цьому році в списку більше 20% нових імен.  Щороку зі списку виходять або повертаються певні фігури.  Але найцінніше дивитися за зростанням та досягненнями номінантів.

Цього року першість рейтингу, вдруге, взяла Моніка Берг.  Її поява в 2019 році на 5 місці була зумовлена активною роботою над проектами, по всьому світові, з Алексом Кратеною та Сімоне Капорале, і становленням співзасновником освітньої платформи P(our).  А також відкриттям бару «Tayer + Elementary» в Лондоні.  Моніка — активний прихильник сталого розвитку, сезонних продуктів і рівності за стійкою бару.

В цьому році очолити список їй дозволила її постійна робота над захистом прав для сфери гостинності.  А також визнання її бару 5 номером в The World’s 50 Best Bars.

Друге місце зайняв Аго Перроне, саме він показово виріс з 26го місця всього за один рік.  Завдяки його 10 річному досвіду на пості креативного директора, його бар The Connaught був удостоєний 1-го місця в рейтингу The World’s 50 Best Bars.  А його команда була названа найкращою в рамках Spirited Awards. Під час локдауну Аго займався збором коштів для Drinks Trust’s Covid fund і the Saatchi Gallery’s.  А також створив навчальну програму, щоб зробити мистецтво доступним для молодих талантів.

На 41 пункт піднявся за рік Марсіо Сілва.  Він один з видатних бразильських барменів.  Власник бару Guilhotina в Сан-Паулу з 2016 року.  Всю свою кар’єру він захищає національний напій «cachaça».  Також, він названий «Чоловіком року», в знак подяки за його роботу над розвитком промисловості Бразилії.

У рейтинг повернувся Маріан Беке і відразу на 42 місце.  Судді відзначили, що його власний бар (The Gibson) відкритий п’ять років тому, швидко збирає нагороди за свої креативні напої і стиль.  Бар під керівництвом Маріана запустив власні бренди бітерів, лікерів, вермуту і джину. А також Беке створив навчальний проект — Gibson Bar Academy.

З нових осіб, варто відзначити Джада Баллаута, з Бейрута, Ліван.

Він вперше увійшов до списку і відразу на 36 місце.  Завдяки його цілеспрямованості, він з дружиною відновили бар, який був знищений вибухом.  Створивши на місці руйнування гедоністичний тікі-бар.

Аналізуючи список в 2021 році скупчення найбільш впливових фігур індустрії базується регіонально : в Європі (38%), Північній Америці (33%) і Азії (19%), Південна Америка склала (6%), Австралія (3%), а Африка і Близький Схід (1%).

Безумовно, найбільша частка учасників є співробітниками барів (власники, менеджери та бармени) — 56%, 12% працюють в медіа просторі, 13% — представники бренду (власники і амбасадори), 10% — барні консультанти, 4% тренера і викладачі.  2% є організаторами заходів.

Цей щорічний рейтинг складається для підтримки, просування і об’єднання барної індустрії.  Для натхнення всіх хто працює в сфері гостинності.

 

Авторка: Ана Резник

Текст та фото надані авторкою.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст партнерського матеріалу. Думка редакції може відрізнятися від думки партнера.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi