Restaurant Park. Для сімей та святкувань - PostEat

пошук

Restaurant Park. Для сімей та святкувань
04-06-2024 0 1003

ПРОМО

Автор


Ресторан Park розташований в найзеленішому районі Києва – Святошинському і нещодавно здійснив реконцепт. Наш журнал мав нагоду побувати в ресторані, побачити його нове обличчя та спробувати меню — знайомив нас з оновленим рестораном його керуючий Володимир Кусь. Тож ми вирішили розпитати, як саме вдається не лише жити та працювати, а й активно розвиватись закладу в ці непрості часи.

Загалом локації багато років вже. Як все починалось і чому змінюється ресторан зараз?

Володимир: Цій ресторанній локації вже більше 20 років. Починалось все як класична якісна придорожня закусочна «Pit Stop». Заклад подобався багатьом, тут зупинялись машини дорогою за місто, щоб перекусити і взяти щось смачне в дорогу. Багато років цей формат був актуальний, але тренди змінюються. Наразі гостей приваблює величезна природна частина ресторану, що якраз позаду основної будівлі і знаходиться просто у віковому лісі. Змінились і смакові вимоги клієнтів, та і сама цільова аудиторія. Тож зміна назви, редизайн та загальний реконцепт були просто органічно обумовлені. Ми реально відновлюємо легендарну ресторанну локацію, вдихаємо в нього нове натхнення та створюємо сервіси, які справді хочуть люди сьогодні. Це дає нове потужне дихання ресторану та приводить нові аудиторії, яких раніше не було.

Як зараз Park позиціонує себе?

Володимир: Як ресторан для сімей та святкувань. В новому форматі він створений для того, щоб гості насолоджувались справжньою гастрономічною подорожжю в оточенні спокою та природної краси. У нашому ресторані вас приємно здивують затишні альтанки серед соснових дерев, де ви зможете насолодитися обідом або вечерею в компанії друзів та родини. Особлива увага – до дітей, які можуть гратися на спеціально обладнаному дитячому майданчику.

У вас завжди замовляли банкети. Що зараз?

Володимир: Зараз локацій для банкетів стало ще більше, адже ми розширили можливості. Сьогодні наші банкетні зали стануть в нагоді тим, хто святкує весілля, день народження або планує проведення корпоративів. Наша команда професіоналів пропонує вам сервіс, який допоможе хоч ненадовго забути про буденні турботи. Ми завжди готові зустріти вас з посмішкою та впевнені, що кожен момент, проведений у ресторані Park, стане найкращим. Ще одна важлива причина затребуваності ресторану саме зараз навесні – ми розташовані в розкішному лісі і, при цьому, аби відпочити на природі, не треба виїжджати за територію столиці.

Чи підходить локація для відпочинку з дітьми, домашніми улюбленцями?

Володимир: Ми точно Pets Friendly локація, тож чекаємо всіх з маленькими друзями. І, звісно, для нас завжди була особлива увага – до дітей, які можуть гратися на спеціально обладнаному дитячому майданчику. Цього року ми його значно оновили та доповнили новими атракціями. Також маємо дитячий куточок у приміщенні ресторану, де вихідними працюють аніматори.

А з цього місяця ми запровадили нову послугу від ресторану «Сімейне свято під ключ». Наша івент-коменда організує будь-який святковий захід під ключ, взявши на себе відповідальність та обов’язки за підготовку до свята. Наші досвідчені ведучі, яскраві костюми, тематичний реквізит і музикальне оформлення зроблять його незабутнім! Маємо велику базу різних шоу-програм із готовими сценаріями, артистами, фотографами, оформлювачами. Плюсом є готові напрацювання, рекомендації щодо підбору артистів під будь-який формат заходу. Яскраві доповнення до свят: піньята, шоу програми, фокусник тощо. Ми пропонуємо дитячі свята з тематичними квестами і програмами з аніматорами для діток від 3 до 14 років.Також ми організовуємо різноманітні майстер-класи.

А як щодо дорослих свят? Весілля, наприклад? Візьметесь?

Володимир: Ми цінуємо час наших клієнтів, за ці роки напрацювали великий досвід та мережу перевірених івент-партнерів, підрядників, маємо гарні ціни, тож з цього року запропонували ще одну послугу нову «Весілля під ключ». Це не лише банкетне чи фуршетне меню, а й чітко розроблений план підготовки весілля. За бажання клієнта, ми візьмемо на себе всі організаційні, адміністративні та технічні завдання. До ваших послуг дві просторі закриті банкетні зали в парку, галявина на території для виїзної церемонії чи навіть одруження за один день на природі. Позиції з меню нашого ресторану зможуть задовольнити смаки гостей весілля. Повна організація свята чи лише його координація –  обираєте ви! 

Обирати є з чого: 

  • організація парубочого вечора та дівочої вечірки;
  • послуги шлюбних стилістів та візажистів; 
  • постановка хореографом першого танцю молодих; 
  • декор та флористика виїзної весільної церемонії; 
  • професійні ведучі церемонії одруження, музичний супровід;
  • банкетні зали, різні варіанти розсадки;
  • весільний декорований торт та коровай, тематичний Candy bar і бонбоньєрки з цукерками;
  • музичний супровід, комплекти професійного звукового та світлового обладнання, світлотехнік і звукорежисер; послуги фото та відеозйомки тощо.

Приходьте до ресторану Park і залишитесь з нами надовго в захопленні від неперевершеного смаку, затишку і відмінного обслуговування.

Телефон: +380 50 44 11 484

Текст та фото надані партнером.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст партнерського матеріалу.

Думка редакції може відрізнятися від думки партнера.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi