XXL можливості з холодильниками Haier — більше означає зручніше - PostEat

пошук

XXL можливості з холодильниками Haier — більше означає зручніше
17-06-2024 0 1860

ПРОМО

Автор


Дійсно великі холодильники дарують дійсно різноманітні можливості. Вони виражаються і у збільшеному об’ємі, і у більш продуманій системі для зберігання. Але по-справжньому необмежені можливості забезпечує техніка від всесвітньо відомого бренду Haier. Моделі цієї фірми вражають своєю місткістю та ергономікою. Для них характерні передові технології, великий вибір функцій, додаткові системи для збереження електроенергії. Інженери Haier створили пристрої, які при вражаючому об’ємі не змушують жертвувати вільним простором кухні. 

Haier HCR3818ENPT — стильний мультидор з новим рівнем мультизадачності

На відміну від інших великих девайсів, мультидор відрізняється наявністю 4 окремих дверей. Такий вибір зумовлений не тільки вражаючим об’ємом чи естетичним стилем, але й міркуваннями економії електроенергії. Користувачі отримують додаткові переваги для зручного зберігання, а також менші витрати холодного повітря при відкриванні. Питання економії дійсно актуальне, якщо у вас великий холодильник. А модель Haier HCR3818ENPT має 467 л корисного об’єму, що робить її виправданим вибором для великих родин та бізнесу. 

Модель від Haier має такі додаткові характеристики та особливості:

  • Total No Frost —  система, яка забезпечує відсутність льоду та інею;
  • інверторний компресор з гарантією 15 років — працює без зайвого шуму, вібрацій, тихо та надійно;
  • Air Surround Cooling — технологія HAIER Fresher Techs, що дозволяє довше зберігати різні продукти завдяки рівномірному розподілу повітряних потоків на кожній поличці.

Ця модель Haier також має сенсорний екран з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, LED-підсвітку та полички з загартованого скла.

Haier HSR3918ENPG — Side-by-side, що зможе вас здивувати

Холодильники Side-by-side — оптимальне поєднання великого об’єму, ергономічності та зручності. Вони мають конструкцію з двома суміжними відділами, один з яких морозильний, а інший — холодильний. Місткість — головна перевага таких холодильників. Морозильний відділ Haier HSR3918ENPG має об’єм 177 л, а холодильный — 337 л. при ширині моделі всього 90 см.

Також вона має такі особливості:

  • інверторний компресор — для тихої роботи без вібрації та зайвого шуму;
  • Total No Frost — система для автоматичного розморожування, без утворення інею;
  • Multi Air Flow — технологія з постійною циркуляцією повітря, що забезпечує найкращі умови для зберігання;
  • шарнірний механізм дверей — стоп-механізм не дає дверям дряпати стіни та меблі, надійно фіксуючи їх в одному положенні.

Також Haier HSR3918ENPG має LED-підсвічування, багато поличок та відділів, а також клас енергозбереження А++. Навіть це — не всі переваги холодильників бренду, дізнавайтесь деталі у популярних українських ритейлерів та збільшість свої можливості завдяки великим холодильникам Haier

Текст та фото надані партнером.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст партнерського матеріалу.

Думка редакції може відрізнятися від думки партнера.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi