Масштабна винна подія Be Wine International Wine Show: 4 зали дегустацій, понад 200 видів вина - PostEat

пошук

Масштабна винна подія Be Wine International Wine Show: 4 зали дегустацій, понад 200 видів вина
13-05-2024 0 2243

Партнери

Автор


BE WINE International Wine Show — це масштабна винна подія, яка об’єднує досвідчених гурманів, талановитих виробників, імпортерів та поціновувачів винної культури. Цьогоріч подія відбудеться в Києві 25 та 26 травня. Протягом двох днів сомельє, кавісти, ресторатори, готельєри, локальні та міжнародні виробники вина, а також справжні поціновувачі винної культури відкривають для себе нові вишукані смаки, відвідують яскраві дегустації та пізнавальні лекції. Be Wine розвиває винну індустрію України з 2021 року. 

Що чекає вас на Be Wine 2024:

  • 2 дні унікального досвіду та якісного дозвілля;
  • 5 залів дегустацій, Wine Zone, Food & Lounge Zone;
  • понад 200 видів вина;
  • понад 100 дегустацій за два дні;
  • ком’юніті сомельє, кавістів, імпортерів, виробників вина, рестораторів та готельєрів.

Відвідування Be Wine — це унікальна можливість зустріти всіх гравців ринку на одному майданчику, познайомитися з брендами та виробниками, знайти нових партнерів та сформувати оновлений портрет кінцевого споживача. Be Wine має на меті розвивати індустрію, підтримувати фахівців та надавати доступ до експертних знань, культивуючи обізнаність та свідомість у споживанні алкоголю, а також повагу до культури, історії та філософії вина. Запрошуємо вас пізнавати цей світ та розвивати винну індустрію разом!

Благодійний вектор Be Wine (Hoteliero) 

Організатори Be Wine International Wine Show, а саме експерти подій гостинності – компанія Hoteliero, зробили невід’ємною частиною своїх подій благодійну допомогу та підтримку тих, завдяки кому є змога проводити наші заходи. Hoteliero підтримує Superhumans Center – частину прибутку від продажу квитків на Be Wine, а також 100% прибутку від всіх інтерактивів Be Wine передаються на підтримку Superhumans Center. Тож, відвідуючи Be Wine та інші події Hoteliero, ви допомагаєте пацієнтам Центру. У цій синергії всі разом ми розвиваємо індустрію та робимо маленькі добрі справи для підтримки великих людей нашої країни.

Придбати квиток можна за посиланням.

Instagram події: https://www.instagram.com/bewine.show/ 

Facebook подіїhttps://www.facebook.com/bewineshow

 

Текст та фото надані партнером.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст партнерського матеріалу.

Думка редакції може відрізнятися від думки партнера.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi