Найбільша в Україні професійна виставка вин та міцного алкоголю Wine&Spirits Show відбулась 25-26 квітня у Києві - PostEat

пошук

Найбільша в Україні професійна виставка вин та міцного алкоголю Wine&Spirits Show відбулась 25-26 квітня у Києві
06-05-2024 0 142

Партнери

Автор


Цьогорічна подія від організаторів Wine&Spirits мала оновлений формат, що фокусувався в першу чергу на сегменті HoReCa. Участь у виставці взяла 41 компанія — українські винороби та виробники міцних напоїв, компанії-імпортери, кілька іноземних виноробень, виробники упаковки й етикетки тощо. Серед них були як уже відомі компанії, так і цікаві «нові імена». Всі експерти відзначили вражаюче зростання якості українських вин та різноманітність і якість крафтових міцних напоїв від національних виробників.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

«Новий В2В формат заходу виявився дуже ефективним. Ми отримали багато позитивних відгуків від учасників та гостей Wine&Spirits Show, — поділилася своїми враженнями Вікторія Агромакова, організаторка виставки та засновниця Wine&Spirits Events. — Ми сформували пул учасників і програму таким чином, щоб максимально залучити саме професійну аудиторію, запропонувавши цікаву освітню програму — конференцію «Українська HoReCa. Досвід ефективної роботи попри виклики війни», серію майстер-класів та коментованих дегустацій у Wine&Spirits Academy. Але найважливішим для нас був професійний match-making: ділові зустрічі й ефективне спілкування між виробниками та імпортерами й представниками HoReCa і рітейлу. Судячи з відгуків, нам це вдалося!»

Потурбувались організатори шоу також і про аудиторію споживачів та вайнлаверів: крім безкоштовних майстер-класів та дегустацій, у суботу, 27 квітня, на виставці відбувся аматорський турнір з гольфу. Чудовій атмосфері сприяла навіть тепла весняна погода, що додала шарму мальовничій локацій Obolon Golf-Center у парку «Наталка», де проходив захід.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

«Організація великих заходів у ці непрості часі є надзвичайно складною й дуже відповідальною справою. Ми маємо потурбуватись не лише про ефективність, а й про безпеку для гостей та учасників виставки, — коментує Вікторія Агромакова. — Але, незважаючи на всі складності, результат — дуже надихаючий. Тож ми обовʼязково продовжимо. До зустрічі восени!»

Photo credit: фото: Wine&Spirits Events, Олександр Зубко

 

Текст та фото надані партнером.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст партнерського матеріалу.

Думка редакції може відрізнятися від думки партнера.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi