Не винні історії: «Щоб жити далі треба мати колосальну волю, жагу до життя, якої в українців не забрати!», Катерина Спасіченко - PostEat

пошук

Не винні історії: «Щоб жити далі треба мати колосальну волю, жагу до життя, якої в українців не забрати!», Катерина Спасіченко
25-04-2022 0 3690


62 день війни, а ми продовжуємо робити свою справу – розказувати вам про перебіг життя неповторних українців, які кожен по-своєму ведуть країну до перемоги. Сьогодні в рамкам циклу «Не винний час. Як українські сомельє наближають перемогу» розповідаємо про сомельє компанії «Вінфорт» і засновницю винного ком’юніті Wine Lovers Катерину Спасіченко.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Сомельє Катерину Спасіченко знають як життєрадісну, творчу, цілеспрямовану людину і професіонала своєї справи. За її плечима не менш як сотня винних івентів, а винні пікніки, які влаштовувала сомельє в найрізноманітніших місцях (парках, ботансадах, терасах, ресторанах), прославились на всю Україну.

Катя поділилась своїми думками щодо війни і розповіла, як ситуація в країні вплинула на її життя. Вона, як і колеги на ринку, залишилася без роботи, але з вірою та впевненістю в перемогу.

До війни ми і не знали, наскільки щасливі були, працювали, мріяли та просто жили.

Про життя до війни

До війни ми і не знали, наскільки щасливі були, працювали, мріяли та просто жили. Вранці 24 лютого життя не просто змінилось. Воно зупинилось не тільки для мене. Для усіх українців. І щоб жити далі, допомогати та молитись, треба мати колосальну волю, жагу до життя, якої в українців не забрати.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Усі допомагають один одному, хто як може.

Про спостереження

Я особисто в захваті від своїх колег, які оперативно переключилися на стратегічно важливі для держави завдання. З гордістю спостерігаю за сомельє Дмитром Саприкіним з Харкова, який переїхав до Дніпра і допомагає своїм колегам і просто жителям Харкова медикаментами та їжею. І таких відважних багато.

Про особисте

Я б хотіла мати силу робити так як Дмитро, але, на жаль, наразі цього не можу. Я вважаю, що в першу чергу маю подбати про свою дитину, вилікувати руку. Через війну я не встигла у Києві зробити операцію. Пощастило це зробити у Львові. Тепер у руці дві металеві пластини, слід розробляти пальці, яких поки що не повністю відчуваю. Зараз ми у Валенсії, я намагаюсь якнайшвидше відновити руку і дбаю про дитину.

Відкриття нашого магазину Wine Story зараз на паузі через складну економічну ситуацію. Ми чекаємо слушної нагоди, щоб продовжити діяльність.

Про готовність допомагати

Фізично я за кордоном, але думками і всеможливими діями в Україні. Щодня допомагаю чим можу, внутрішніми переписками, підтримкою друзів, даю посилання, контакти, куди поїхати, де отримати допомогу, як безпечно пережити цей складний час.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Про вино на Перемогу

Відкрию якусь витриману іспанську Cava: і за Перемогу і як вдячність Іспанії, що нас прихистила.

Далі буде…

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi