Не винні історії: «Щоб жити далі треба мати колосальну волю, жагу до життя, якої в українців не забрати!», Катерина Спасіченко - PostEat

пошук

Не винні історії: «Щоб жити далі треба мати колосальну волю, жагу до життя, якої в українців не забрати!», Катерина Спасіченко
25-04-2022 0 3262


62 день війни, а ми продовжуємо робити свою справу – розказувати вам про перебіг життя неповторних українців, які кожен по-своєму ведуть країну до перемоги. Сьогодні в рамкам циклу «Не винний час. Як українські сомельє наближають перемогу» розповідаємо про сомельє компанії «Вінфорт» і засновницю винного ком’юніті Wine Lovers Катерину Спасіченко.

Сомельє Катерину Спасіченко знають як життєрадісну, творчу, цілеспрямовану людину і професіонала своєї справи. За її плечима не менш як сотня винних івентів, а винні пікніки, які влаштовувала сомельє в найрізноманітніших місцях (парках, ботансадах, терасах, ресторанах), прославились на всю Україну.

Катя поділилась своїми думками щодо війни і розповіла, як ситуація в країні вплинула на її життя. Вона, як і колеги на ринку, залишилася без роботи, але з вірою та впевненістю в перемогу.

До війни ми і не знали, наскільки щасливі були, працювали, мріяли та просто жили.

Про життя до війни

До війни ми і не знали, наскільки щасливі були, працювали, мріяли та просто жили. Вранці 24 лютого життя не просто змінилось. Воно зупинилось не тільки для мене. Для усіх українців. І щоб жити далі, допомогати та молитись, треба мати колосальну волю, жагу до життя, якої в українців не забрати.

Усі допомагають один одному, хто як може.

Про спостереження

Я особисто в захваті від своїх колег, які оперативно переключилися на стратегічно важливі для держави завдання. З гордістю спостерігаю за сомельє Дмитром Саприкіним з Харкова, який переїхав до Дніпра і допомагає своїм колегам і просто жителям Харкова медикаментами та їжею. І таких відважних багато.

Про особисте

Я б хотіла мати силу робити так як Дмитро, але, на жаль, наразі цього не можу. Я вважаю, що в першу чергу маю подбати про свою дитину, вилікувати руку. Через війну я не встигла у Києві зробити операцію. Пощастило це зробити у Львові. Тепер у руці дві металеві пластини, слід розробляти пальці, яких поки що не повністю відчуваю. Зараз ми у Валенсії, я намагаюсь якнайшвидше відновити руку і дбаю про дитину.

Відкриття нашого магазину Wine Story зараз на паузі через складну економічну ситуацію. Ми чекаємо слушної нагоди, щоб продовжити діяльність.

Про готовність допомагати

Фізично я за кордоном, але думками і всеможливими діями в Україні. Щодня допомагаю чим можу, внутрішніми переписками, підтримкою друзів, даю посилання, контакти, куди поїхати, де отримати допомогу, як безпечно пережити цей складний час.

Про вино на Перемогу

Відкрию якусь витриману іспанську Cava: і за Перемогу і як вдячність Іспанії, що нас прихистила.

Далі буде…

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi