Фірмові коктейлі від закладів Києва: авторські смаки та подачі - PostEat

пошук

Фірмові коктейлі від закладів Києва: авторські смаки та подачі
26-10-2023 0 2282


Коктейлі в Києві шукала редакція PostEat. Вишукані інтер’єри, особлива атмосфера, авторські смаки та концептуальні подачі коктейлів — бари в Києві вже давно сягнули міжнародно рівня та не зупиняються у прагненні подарувати гостю незабутні враження. Розповідаємо вам про нові та знайомі столичні локації, де ви отримаєте естетичне та смакове задоволення.

155 room cocktail bar

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Де: бульвар Лесі Українки, 24

Бюджет: ₴₴₴

Коктейлі: No 89 на Prosecco з солодкими нотами лічі та ароматного какао; No 12 на основі білого рому з додаванням тропічного ананаса та кокоса, з нотою бузини та гостринкою білого перцю; No 33 новаторське поєднання коньяку, настояного на какао-бобах, з витриманою вишнею; No 49 неочікуване поєднання бурбона з яєчним лікером та тропічними фруктами під ніжною крем-содовою піною.

Деталі: Room 155 cocktail bar пропонує обрати коктейль у нетиповий спосіб — за історією номеру. Концепція 155 Room Bar, натхненна однією з найзнаковіших будівель Біарица — Hotel Du Palais, колишньої літньої резиденції Наполеона III та Євгенії-де-Монтихо, місце великосвітських розваг та балів, що славилося розкішшю та галасливим світським життям. Постояльці Hotel Du Palais з різних куточків світу ставали сім’єю, що зібралася в таємній 155 кімнаті, розпивали напої та просто відпочивали. Десять коктейлів, стільки ж неповторних історій, що трапляються в номерах готелю. Тут кожен гість —  друг, якому не хочеться щось забороняти чи казати ні. Адже гості тут справжні та щасливі — такі, якими мріють відчути себе у вільний вікенд, коли ]х не обтяжують проблеми і можна просто насолодитися моментом та коктейлем.

Who&Why.Drinkery

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Де: вул. Ярославів Вал, 21а/20

Бюджет: ₴₴₴.

Коктейлі: Cocovardier — 320 грн, Electric J — 320 грн, Peat Father — 320 грн, Red Velvet — 320 грн.

Деталі: Who&Why. Drinkery – стильний speakeasy бар з особливою атмосферою та різноманітною коктейльною картою. В авторській коктейльній карті 5 категорій з різними смаковими акцентами: гіркі, солодкі, кислі, гастрономічні та безалкогольні. У поєднанні з меню кухні коктейлі створюють неймовірні фудпейринги. З бурбоном можна замовити «гіркий» Cocovardier з кокосом, солодким італійським вермутом та бобами тонка. Серед «кислих» можна звернути увагу на Electric J (Tennessee whiskey, смородина, сичуанський кордіал, sour mix, gum mix). Коктейль Peat Father з категорії солодкий готують на основі димного односолодового скотч віскі з амаретто, витриманим ромом та біттером Angostura.

HRAM

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Де: вул. Шота Руставелі, 11

Бюджет: ₴₴₴.

Коктейлі: з меню можна ознайомитись у барі

Деталі: HRAM — коктейльний бар в центрі міста, який знаходиться у приміщенні під м’ясним рестораном BEEF. За концепцію коктейлів та усіх барів відповідає Артем Скапенко. За кухню відповідає власник м’ясного ресторану BEEF Руслан Шибаєв та команда закладу. Винна карта створена шеф-сомельє Goodwine Романом Ремєєвим. Дизайн для закладу створила українська студія YOD Group. HRAM об’єднує чотири бари: “Центрум”, “Хайд”, “Смоук” та “Вітраж” — кожен бар має основну коктейльну та свою концептуальну карту, яка є індивідуальною і розкриває концепцію бара. За основу для меню кухні взяли улюблені страви Папи Римського і стіл «Тайної вечері» Леонардо да Вінчі.

Saint Bar

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Де: вул. Богдана Хмельницького, 23

Бюджет: ₴₴₴.

Коктейлі: Foul Martini – 500 грн, Seaside Martini – 500 грн, Decamerone – 500 грн, Mezcal Espresso – 450 грн, Bergamot Fitzgerald – 450 грн.

Деталі: Saint Bar — коктейльний бар навпроти Національної опери України. У коктейльному барі орієнтовно 100 посадкових місць, простір розділений на дві зали. Як розповідає власниця бару Марія Дідковська, це автентичний, самобутній простір, з особливою атмосферою, ексклюзивною локацією та унікальною коктейльною картою. Saint Bar — це не лише про алкоголь, це про культуру, хороший смак, якісний відпочинок та «своїх» людей. В коктейльній карті Saint Bar є розділ коктейлів dry martini, фірмові коктейлі та класичні.

SHOOR BAR

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Де: вул. Князів Острозьких, 2

Бюджет: ₴₴₴.

Коктейлі: Silk Way — 350 грн, Black Point — 360 грн, Matcha Sour — 380 грн, Churchill’s Cigar — 370 грн.

Деталі: Shoor Bar у центрі столиці — епатажне місце, потрапити в яке можна лише два дні на тиждень, у п’ятницю та суботу з 19:00, пройшовши face-control. У Shoor Bar ви відчуєте стриману розкіш — стильні коктейлі на основі преміального алкоголю супроводжують вечір: Silk Way на скотчі з нектарином та лимонно-карамельною піною, Black Point на віскі з кленовим сиропом та какао бобами, Matcha Sour з нотами кокоса. Меню лаконічне, можна знайти цікаві закуски: оупен роли, хенд роли, такос.

11 Mirrors Rooftop Restaurant & Bar

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Де: вул. Богдана Хмельницького, 34а

Бюджет: ₴₴₴.

Коктейлі: Port Royale – 350 грн, Chicken Kyiv Cocktail – 450 грн, Future Vintage – 590 грн, Jamaican Governor – 550 грн, Zeeland Spritz – 450 грн.

Деталі: 11 Mirrors Rooftop Restaurant & Bar вдало поєднує високу кухню, барне мистецтво, інноваційний дизайн та фантастичну панораму, що відкривається з вікон. В ресторані створили the Bar Book, в якій об’єднали аперитиви та моктейлі, хронологію класичних та дизайн-коктейлів, сезонні та гарячі коктейлі, а також барне меню і колекцію чаїв. Кожен з коктейлів розкриває одну з граней філософії бренду 11 Mirrors, а також передає дух і настрій міста.

Головна фото: 155 room cocktail bar

Фото: Facebook 155 room cocktail bar, Who&Why.Drinkery, HRAM, Saint Bar, Shoor Bar, 11 Mirrors Rooftop Restaurant & Bar.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi