"Ідеальний гість для мене — це людина, яка зайшла до закладу" — Ілля Хребтов - PostEat

пошук

"Ідеальний гість для мене — це людина, яка зайшла до закладу" — Ілля Хребтов
28-04-2019 0 3090

Iryna Khamandiak

Автор


Представники української барної індустрії відповідають на запитання про барну культуру у рубриці  Ukrainian Bar Awards — «Запитай у бармена».

Хто такий «ідеальний гість», чи існує він? Своїми роздумами з цього приводу поділився учасник Української Барної Премії, бар-менеджер Amsterdam Hotel & Restaurant — Ілля Хребтов:

А як ви уявляєте ідеального гостя? Напевно, такої людини не існує.

Існує обставина, яка привела гостя до вас. Можливо, його привела жахлива погода, а може, у барі сиділи його друзі або дівчина. Це все обставини, а ось у якому стані гість зайшов до вас — це справді питання. І якщо він був не в гуморі, чи зможе персонал «переключити» його? Адже бармен — це, в першу чергу, психолог.

Особисто для мене не існує ідеального гостя. Я будь-якого гостя зустрічаю із задоволенням. Адже якщо гість переступив ваш поріг, то ваші життєві обставини відходять на другий план. Гість тут головний, для нього цей вечір, навіть якщо він зайшов на склянку води. Адже саме завтра він може прийти і добре поїсти і погуляти.

Я виховав два покоління гостей: спочатку обслуговував молодь, потім у них з’являлися діти, і в якийсь момент ми зрозуміли, що і їхні діти тепер приходять до мене в бар …

Ось для мене ідеальний гість — людина, яка зайшла до закладу.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi