Найкращі бари-відкриття в України за версією Ukrainian Bar Awards - PostEat

пошук

Найкращі бари-відкриття в України за версією Ukrainian Bar Awards
22-06-2020 0 1896


Переможців першої Української Барної Премії 2020 оголошено 28 квітня, було визначено лідерів незалежного голосування у 17 номінаціях. Редакція PostEat розповідає про загальну кількість учасників в кожній номінації, фіналістів в номінаціях та розкриває кількість отриманих домінантами балів.

У цьому матеріалі розповідаємо про фіналістів номінації «Коктейльний бар», партнером номінації є ірландське віскі Jameson.

В номінації «Бар-відкриття року» представлені бари, які були відкриті в період з 01 травня 2018 року по 30 жовтня 2019 року. Загальна кількість номінантів: 84 заклади з 15 міст України: Вінниця -1, Дніпро – 5, Житомир – 1, Запоріжжя – 1, Івано-Франківськ – 1, Київ – 50, Кропивницький – 1, Луцьк – 1, Львів – 5, Миколаїв – 1, Одеса – 10, Полтава – 2, Суми – 1, Харків – 2, Ужгород – 2.

ТОП-10 барів номінації «Бар-відкриття року»

Переможець номінації — Beatnik bar

Кількість голосів: 91

Де: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 23.

Бюджет: ₴₴. З меню можна ознайомитись у закладі.

Деталі: коктейльний бар, знаходиться в центрі міста, співвласники закладу Микола Голотін (Parovoz Speak Easy) та Тетяна Брауде, класичні та авторські коктейлі.

Beatnik bar — це заклад у форматі secret place і звичної вивіски у нього немає. Щоб потрапити до бару, треба зайти у двір біля кафе «БПШ» (під вивіску салону краси Barhat) та знайти чорні двері з ліхтарем. Команда харківського бару Beatnik bar переїхала в Київ та перезапустила заклад біля станції метро «Площа Льва Толстого». Beatnik bar відкрився у Харкові у 2017 році та запропонував гостям концепцію атмосферного бару з авторськими коктейлями. Коли бар втратив приміщення, власниця Тетяна Брауде запропонувала Миколі Голотіну перезапустити заклад на новому місці, але зберегти оригінальну концепцію, команду та карту коктейлів. Хранителем цінностей «бітніків» у закладі називають бар-менеджера Романа Стадника.

11 Mirrors Rooftop Restaurant & Bar

Кількість голосів: 87

Де: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 34а.

Бюджет: ₴₴₴. Салати (290–640 грн), основні страви (550–1600 грн), десерти (90–920 грн).

Коктейлі: Champagne Chic – 280 грн, Bassline – 260 грн, Berry Mocktail – 160 грн, Martinez – 300 грн.

Деталі: ресторан і руфтоп-бар на 11 поверсі готелю, панорамний вид, fusion cuisine, сет-меню, шеф-бармен Сергій Алексєєв, авторські World Class коктейлі від Кевіна Патнода.

11 Mirrors Rooftop Restaurant & Bar — це сучасний преміум-ресторан і бар світового рівня з панорамним видом на історичний Київ при першому дизайн-готелі в Україні, який відкрився 14 листопада 2018 року. Ініціаторами урочистої церемонії були Володимир Кличко і Руслан Олексенко, засновники та ідеологи бутик-готелю. Вишукані страви fusion cuisine гармонійно доповнюють авторські та класичні коктейлі, які зібрали в барну книгу The Bar Book, де розкрито й історію їхнього створення. В барні книзі ви знайдете дизайн коктейлі, аперитиви, класичні позиції та колекцію чаїв.

12 Steps bar

Кількість голосів: 85

Де: м. Львів, вул. Яна Жижки, 4.

Бюджет: ₴₴.

Коктейлі (з меню доставки): Mango Tango – 160 грн, Negroni – 160 грн, Suck My Kiss – 150 грн, Pur Pur – 900 грн/700 мл.

Деталі: коктейльний бар, знаходиться в центрі міста, стильний інтер’єр, класичні та авторські коктейлі, паназійські страви, літня тераса, гестбартендінги.

Коктейльний бар 12 Steps bar відкрився у центрі Львова восени 2018 року. Завдяки зручному розташуванню, знайти його легко, але якщо є сумніви, то шукайте стильну вивіску із 12 крапок. В закладі готують авторські коктейлі, до яких пропонують різноманітні закуски та страви паназійської кухні. В 12 Steps bar працює досвідчена команда барменів, яка працює над високою якістю подачі та коктейльною філософією, яку доносять гостям.

Who&Why. Drinkery

Кількість голосів: 78

Де: м. Київ, вул. Ярославів Вал, 21а/20.

Бюджет: ₴₴₴. Закуски (119–300 грн), салати (199–399 грн), основні страви (250–399 грн).

Коктейлі:  Brownie Negroni – 250 грн, Berry Cheesecake – 230 грн, Cheese Martini – 240 грн, Green Spark – 230 грн.

Деталі: класичний бар, стильний інтер’єр, три зали, інформативна коктейльна карта, авторські і класичні коктейлі, колекція міцного алкоголю, авторські безалкогольні коктейлі, сиропи і кордіали власного приготування.

Who&Why. Drinkery — стильний бар з особливою атмосферою та коктейльною картою, що вражає різноманіттям. Потрапити в Who & Why. Drinkery можна через ресторан Escobar. Cuban Restaurante y Escondido bar — потрібно зайти в ресторан, спуститися в підвал по сходах і натиснути на дзвінок поруч з чорними дверима. В авторській коктейльній карті представлено 4 категорії: гіркі, солодкі, кислі та гастрономічні коктейлі. У поєднанні з меню кухні коктейлі створюють неймовірні фудпейринги.

Milano Torino Vermuteria

Кількість голосів: 77

Де: м. Київ, вул. Прорізна, 6.

Бюджет: ₴₴.

Коктейлі: Italiano – 185 грн, Vacanze Romane – 185 грн, Carosello Muerte – 185 грн, Negroni Sbagliato – 185 грн.

Деталі: вермутерія в італійському стилі, знаходиться в центрі міста, шеф-бармен Антон Бірюков, автор концепції Максим Андрущенко, ідейний натхненник Олена Кравцова, авторські коктейлі, італійські закуски.

Milano Torino Vermuteria — перший в країні реалізований формат вермутерії в італійському її розумінні. Знайти італійський бар досить просто: стаєте спиною до пам’ятника Михайлу Паніковському в сквері і бачите масивні вхідні двері з зображенням бика, символу Турина, виконаного з латуні. Коктейлі на основі вермуту розроблені шеф-барменом Антоном Бірюковим, автором концепції італійського бару виступив Максим Андрущенко. У вермутерії до коктейлів ви можете замовити різноманітні італійські закуски та салати.

Twins Bar

Кількість голосів: 77

Де: м. Дніпро, пр-т Дмитра Яворницького, 40.

Бюджет: ₴₴.

Коктейлі (в пляшечках): Gin Tonic – 90 грн, Negroni – 95 грн, Old Fashiones – 145 грн, Rob Roy – 135 грн.

Деталі: класичний коктейльний бар, стильний інтер’єр, контактна барна стійка, лаконічне меню, великий вибір коктейлів, low-ABV коктейлі, dj-сети, вечірки.

TWINS bar — стильна локація Дніпра, де проводяться гучні вечірки під якісні сети діджеїв. Атмосферний інтер’єр виконаний у стилі лаунж та доповнений оригінальним декором. В барі − великий вибір авторських коктейлів на різний смак і цікаві закуски та паназійські страви до них. Бармен завжди порекомендує коктейль за вашим настроєм або до обраної страви.

Протагонист

Кількість голосів: 66

Де: м. Харків, вул. Римарська, 10.

Бюджет: ₴₴. Сніданки (65–160 грн), закуски (55–170 грн), гарячі страви (115–250 грн).

Коктейлі: Creamy Colada – 350 грн, Old Fashioned – 350 грн, Negroni – 380 грн, Cuzco – 400 грн.

Деталі: кафе-бар, знаходиться у центрі Харкова, дизайнерський інтер’єр від Balbek Bureau, сніданки, контактна барна стійка, лаконічне меню.

«Протагонист» — кафе-бар у центрі Харкова, інтер’єр закладу створив Слава Бальбек. Тут зустрічаються люди, які люблять живе спілкування та коктейлі. У барному меню ви знайдете коктейлі в пляшках, можна обрати із запропонованих чи замовити за бажанням. Також випити можна фреш, каву, чай або лимонад. До напоїв пропонують сніданки, легкі закуски та гарячі страви.

Full Bar

Кількість голосів: 65

Де: м. Київ,  вул. Мечникова, 3.

Бюджет: ₴₴₴.

Коктейлі: Tarragon – 240 грн, Kyiv Mule – 240 грн, Vieux Carre – 330 грн, Bitrood G&T – 220 грн.

Деталі: коктейльний бар, співзасновник — бармен Назар Макаров, інтер’єр Balbek Bureau, авторські коктейлі, локальні інгредієнти, ідеальний музичний супровід.

Переможець World Class Ukraine 2018 і Східноєвропейського Фіналу DRINKS COME TRUE by BOMBAY SAPPHIRE 2019, бар-менеджер BARVY Назар Макаров відкрив F.U.L.L. Bar восени 2019 року. Локація об’єднує бар з авторськими коктейлями і «Першу Українську Локальну Лабораторію» коктейлів. Інтер’єр закладу створено студією Слави Балбека Balbek Bureau. За кухню в F.U.L.L. Bar відповідає бренд-шеф BARVY Сергій Байсаревич, який адаптував знайомі гостям ресторану локальні смаки в барний формат.

Факультет

Кількість голосів: 53

Де: м. Одеса,  вул. Пастера, 50.

Бюджет: ₴₴.

Коктейлі: Soft Punch – 160 грн, El Eugene – 160 грн, Old Baker – 160 грн, Corcovado – 160 грн.

Деталі: кав’ярня, коктейль-бар, мінімалістичний інтер’єр, авторські коктейлі, страви з локальних продуктів, арт-виставки, вечірки.

«Факультет» — бар для любителів гастрономічних і коктейльних вражень. Власники позиціонують «Факультет» як місце культури. По п’ятницях і суботах тут грають діджеї, а по неділях проходять освітні лекції, арт-виставки. Дизайн бару створювався разом зі студією «AKZ Architectura». Лаконічне меню страв «Факультету» засноване на локальних продуктах — є сніданки, кілька сендвічів та салатів. В коктейльній карті представлені авторські варіації на класику.  

Bar Acacia

Кількість голосів: 51

Де: м. Дніпро, вул. Центральна, 16

Бюджет: ₴₴. Страви (90–240 грн). Коктейлі (90–150 грн).

Коктейлі: Hurd Nuts – 100 грн, Horny Rita – 90 грн, Forrest Berry – 120 грн, Asiation – 110 грн.

Деталі: коктейльний бар, знаходиться в одній з найстаріших будівель міста, стильний інтер’єр, контактна барна стійка, авторські коктейлі, музичні вечори, вечірки, доставка.

Bar Acacia відкрив у Дніпрі досвідчений бармен Євген Якутін, який у концепції бару втілив свою любов до рому, текіли і мескалю. В інтер’єрі Bar Acacia вирішили максимально зберегти оригінальні фактури приміщення, якому виповнилось 130 років. Наразі в коктейльній карті закладу представлені 17 коктейлів, які можна замовити із доставкою.

Фото: Facebook Beatnik bar, 11 Mirrors Rooftop Restaurant & Bar, 12 Steps bar, Who&Why. Drinkery, Milano Torino Vermuteria, Twins Bar, ПРОТАГОНИСТ, Full Bar, Факультет, Bar Acacia.

Матеріал підготовлено за підтримки Ukrainian Bar Awards

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi