Новий заклад: анти-сноб формат, наливки, пунш та кава з коньяком у барі «Кілішкова» у Львові - PostEat

пошук

Новий заклад: анти-сноб формат, наливки, пунш та кава з коньяком у барі «Кілішкова» у Львові
22-01-2020 0 1532


Назва: «Кілішкова»
Де: Львів, пл. Ринок 16
Формат: демократичний міський бар
Бюджет: ₴₴.

Новий заклад «Кілішкова» відкрився в центрі Львова у будинку №16 на площі Ринок, навпроти міської Ратуші. Це історична будівля XVI сторіччя, відома, як «Кам’яниця Рорайського». До «Музею-Арсенал» чотири хвилини пішки, до проспекту Свободи — шість хвилин.

Один з творців закладу Олексій Петелько називає бар «Кілішкова» локальним переосмисленням «рюмочної» в контексті гастрономічної культури Львова, — «”Кілішкова” має більш благородний сенс, тягнеться до легких та невимушених напоїв, в основі яких стоять вино та різні наливки».

«Кілішкова» — демократичний заклад, де обіцяють не засуджувати за те, що гість не знає різниці між коктейлями «Пеніцилін» та «Сайдкар».

Цей бар про зрозумілі та локальні напої — наливки та настоянки, криваву мері, гранатовий глінтвейн. Головним напоєм бару називають «Львівський пунш» — бузиновий, яблучний струдель та бурячковий.

«”Львівський пунш” — це не лише про алкоголь, це ще й про традиції спілкування, переживання добрих емоцій чи запивання горя з друзями за кілішком смачного напою», — розповідає Олексій Петелько.

Всі напої також є в асортименті в пляшці та форматі to go. Крім напоїв тут ще можна скуштувати сети традиційних закусок — форшмак, рибне масло, добірне фермерське сало та профітролі з яловичим паштетом. На ранок в барі готують каву з коньяком. Заклад працює з 10:00 по 03:00 кожен день.

Фото: instagram.com/kilishkova

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi