Новий заклад. Київ: пекарня з хлібом, вином та їжею «Завертайло» біля Софії Київської - PostEat

пошук

Новий заклад. Київ: пекарня з хлібом, вином та їжею «Завертайло» біля Софії Київської
15-05-2023 0 413


Де: вул. Володимирська 24А  (на розі Володимирської та Георгієвського провулку)

Формат: пекарня з хлібом, вином та їжею

Години роботи: будні 08:00-22:00, вихідні 09:00-22:00.

Контактний телефон: +380976289189

«Завертайло» біля Софії – «пекарня з ненудною випічкою, чіткою їжею, натуральним вином та sourdough хлібом». Розташована в історичному Верхньому Місті, біля стін Софії Київської. Це другий заклад Завертайло, перший знаходиться на Подолі.

У «Завертайло» біля Софії два поверхи, окрема віпка на 8-10 осіб (доступна за попереднім бронюванням), простора тераса біля фасаду з видом на історичні будівлі та Софійську площу і винна крамниця з натуральним вином, де можна випити келих-два чи забрати з собою. Заклади Завертайло названо прізвищем власників, Анни та Стаса Завертайло. Їм також належить мережа кондитерських Honey.

На вітрині завжди свіжа випічка: круасани, крафіни, кекси; sourdough хліб, гречаний багет та бейгли, ну і куди ж без тортів та десертів.

У меню — вже культовий комплекс Завертайло, великий масло-бар, ненудні та насичені смаками основні страви. Також у закладі представлені наїдки до хліба, звані гастромерчем, які можна забрати з собою: паштети, печені овочі та джеми власного виробництва.

Особлива увага в закладі приділена натуральному вину. Селекція на всі смаки і для будь-якого приводу. Від 500 грн і до 2500 грн за пляшку з собою, особисто відібрані власниками.

Також у «Завертайло» біля Софії працює власний класний сомельє, який допоможе знайти відповідне вино під настрій та смакові уподобання.

Дещо з меню:

  • Комплекс Завертайло – 245 грн
  • Молода картопля з зеленою сметаною – 275 грн
  • Фальшивий Рубен – 275 грн
  • Збиті масла: томатне 125 грн, зелене 115, біск 135 грн
  • Торт Фісташковий Завертайло – 245 грн за шматок, 2450 грн за цілий.
  • Круасан Борис Джонсонюк – 105 грн
  • Круасан шляхетський 5 ягід -– 120 грн.

Фото надані закладом

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi