Новий заклад. Київ: Philadelphia Roll&Bowl від Дмитра Борисова в ТРЦ Respublika Park - PostEat

пошук

Новий заклад. Київ: Philadelphia Roll&Bowl від Дмитра Борисова в ТРЦ Respublika Park
19-01-2023 0 245


Де: вулиця Кільцева, 1 (ТРЦ Республіка, фудкорт)

Формат: моноформат ролів та боулів 

Бюджет: ₴₴

Години роботи: 10:00-21:00

Моноформат ролів та боулів Philadelphia від Сім’ї ресторанів Дмитра Борисова розпочинає роботу на фудкорті ТРЦ Respublika Park. Заклад працює на умовах франшизи. У новій Philadelphia готуватимуть фірмові роли, гункани, боули та поке, а також гарячі азійські страви: том ям, локшину WOK, тигрові креветки і роли темпура. До їжі пропонують вино, пиво, сидр та каву. У день відкриття гостей пригощатимуть сидром (або лимонадом на вибір гостя) за відмітку в сторіз, а також влаштують безпрограшну лотерею.

Для франчайзі Олександра Усіченка це вже четвертий заклад за франшизою GastroFamily, також йому належать два бари «Білий Налив» та Philadelphia. Влітку Олександр перемістив Philadelphia до ЖК «Нова Англія» з ТРЦ Lavina Mall, куди раніше влучила ракета.

«Philadelphia в ТРЦ Respublika Park відрізняється тим, що ми з командою відкрили її всього за 15 днів. Тут навіть не один заклад, а два: паралельно ми запускаємо dark kitchen і точку самовивозу замовлень від моноформату Dogs&Burgers», — розповів франчайзі. Це вже шостий заклад формату Philadelphia: ще п’ять працює у Києві та один — у Вишневому. Моноформат має власну доставку gfm.com.ua по Києву та передмістях.

Дещо з меню:

  • Філадельфія з лососем — 239 грн
  • Гункан з вугром — 199 грн
  • Green Roll з королівським окунем та манго — 219 грн
  • Боул з тунцем, кіноа й авокадо — 179 грн
  • Том ям з морепродуктами — 179 грн
  • Локшина WOK з тигровими креветками — 189 грн
  • Пляшка брюту Philadelphia — 295 грн

Фото надані закладом

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi