Євген Клопотенко гість десятого епізоду подкасту «Реве та стогне ресторатор» - PostEat

пошук

Євген Клопотенко гість десятого епізоду подкасту «Реве та стогне ресторатор»
20-03-2023 0 769


У цьому епізоді ведучі Лейла Туваклієва та Сашко Боїм поспілкувались з Євгеном Клопотенко — шеф-кухарем, засновником соціального проeкту «Нове шкільне харчування», співзасновником ресторанів «100 рокі тому вперед» та «Інші». Поговорили про те як працюють ресторани Євгена, що таке формат casual fine dining в Україні, запитали про плани на майбутне та як він реагує на хейт в соцмережах і поза ними.

Подкаст доступний на всіх подкаст-платформах та Youtube-каналі Poster для прослуховування. 

Додамо, «Реве та стогне ресторатор» — це перший український подкаст про ресторанний бізнес від компанії з автоматизації закладів Poster.

Першою гостею була рестораторка Аня Завертайло, потім ведучі поспілкувались з шефом Іллею Сьоміним. Героєм третього епізоду ресторанного подкасту «Реве та стогне ресторатор» став ресторатор Ігор Сухомлін, а в п’ятому епізоді спілкувались з ресторатором Алексом Купером.

В шостому епізоді гостей був шеф Міралі Ділбазі. Кавовий екперт Фелікс Безрук став гостем сьомого епізоду подкасту «Реве та стогне ресторатор», а у восьмому подкасті спілкувались зі співвласниками львівських кафе-кондитерських Андрієм та Танею Микитин.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi