13 Chefs Muscat - PostEat

пошук

13 Chefs Muscat
26-09-2017 0 2293

administration

Автор


18 вересня у ресторації, що в самому серці міста — коло пам’ятника Королю Данилу- зібралося всьоме товариство шефів- професіоналів і гостей -гастроаматорів. Традиційну вечерю проекту 13шефів цього разу приймав Ярослав Гуменюк, шеф кухар ресторану Мускат. 

Вечеря була подвійно очікуваною: чим вражатиме шеф, від якого завжди чекають кулінарного дива, і якими будуть відвідини молодого та вже відомого закладу.

Меню вечері перевершило сподівання. Звично для проекту взагалі і шефа зокрема, гастрономічні чудеса творилися з локальних продуктів, поєднаних несподіваним чином або приготованими нестандартними способами. Гості смакували салат з квашеним кавуном і ніжною бараниною, пікантний рибний суп з барабулкою і соусом руй, підкопчений сом з опеньками і хрустким жовтком, язик з лісовими грибами і заячою капустою та “буряк з городів Коломиї” — ніжний десерт з екстраординарною подачею. До кожної страви сомельє Мускату дібрав вишукані напої, що підкреслювали смаки та довершували настрій.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

На вечері були присутні шефи- учасники Івано- Франківського проекту 13 шефів, котрі високо відзначили майстерність господаря вечері

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi