ЖЕНЯ МИХАЙЛЕНКО / Noodle vs Marketing / Bánh mì vs Marketing - PostEat

пошук

ЖЕНЯ МИХАЙЛЕНКО / Noodle vs Marketing / Bánh mì vs Marketing
26-03-2018 0 3264


В рамках підготовки до запуску друкованого видання «Гастрономічний Космос», яке буде презентовано у Києві 12 квітня 2018 року в Міжнародний День Польоту Людини в Космос, продовжуємо знайомити вас з шефами та їх цікавими думками щодо розвитку української гастрономії, її виходу на світову орбіту.

ЖЕНЯ МИХАЙЛЕНКО / Noodle vs Marketing / Bánh mì vs Marketing

В Україні не існує ресторанної індустрії як такої. Чому? Вона не зародилась, адже, в першу чергу, це комбінація низької платоспроможності населення та відсутність культури. Українці ще не почали їсти не вдома. Ми ще не усвідомили, що це можливо… Така ситуація виправиться сама собою, природним шляхом завдяки зростанню економіки. Однак, ринок сам нічого не урегулює, адже є багато речей, які на нього впливають. Якщо буде цей вплив, то все зміниться.

ZHENYA MYKHAILENKO / Noodle vs Marketing / Bánh mì vs Marketing

There is no restaurant industry in Ukraine. Why? It hasn’t been conceived yet due to, first of all, a combination of low purchasing capacity of the population and the absence of the culture. Ukrainians do not eat out yet. We haven’t realized that it’s indeed possible… This situation will improve itself, in a natural way, due to the rise of economy. Nevertheless, the market doesn’t regulate anything itself as there are many things that influence it. If this influence continues, everything will change.

 

Вже 12 квітня 2018 року в Міжнародний День польоту людини в космос відбудеться презентація унікального професійного друкованого видання «Гастрономічний Космос», метою якого виступає популяризація української гастрономічної культури, її ефективна та почасти ефектна інтеграція до світового простору гастрономії.

Замовити журнал можна за посиланням

 

Читайте також в журналі Гастрономічний космос. vol.1: «Поїхали»:

Запуск унікального друкованого журналу «Гастрономічний космос»

CHRISTIAN WIEGAND CLAUSEN / RAY

COSTANTINO PASSALACQUA / OSTERIA PANTAGRUEL

СЕРГІЙ БАЙСАРЕВИЧ /BARVY vs ІЛЛЯ СЬОМІН / TIN TIN

ВОЛОДИМИР ТАШАЄВ

ҐІЯ ХУЧУА / ШОТІ

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi