«Чисто» китайський ресторан: в Америці заклад звинуватили у расизмі через критику китайської їжі - PostEat

пошук

«Чисто» китайський ресторан: в Америці заклад звинуватили у расизмі через критику китайської їжі
18-04-2019 0 1539

Автор


Ресторан Lucky Lee’s, який нещодавно відкрився у Нью-Йорку потрапив під шквал критики за образу китайської кухні. Справа в тому, що співвласниця ресторану, дієтолог Аріель Хаспел позиціонує ресторан як заклад з «чистою китайською їжею». Під «чистою» мається на увазі відсутність глютену, глутамату натрію, рафінованого цукру і т.д. У рекламі ресторану йдеться про те, що китайська їжа у Lucky Lee’s на відміну від звичайної китайської їжі не містить багато солі та жирів, а отже не зробить вас товстим та з мішками під очима.

Такі заяви обурили багатьох прихильників китайської їжі у багатонаціональному Нью-Йорку. Так, письменниця Маккензі Феган, яка має китайські корені, написала у своєму Твіттері, що китайська кухня не потребує коректив та попросила не критикувати їжу, яку люблять мільярди людей. Письменниця зазначила, що вона зовсім не проти нетрадиційних китайських ресторанів, але проти того, щоб національну китайську кухню називали нездоровою.

Власники закладу на такі закиди відповідають на сторінці в Instagram, що вони лише рекламують свій ресторан, вказуючи на його переваги та мають на це повне право.   

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi