Kyiv Beer Festival 60 пивоварень з України та Європи, Кубок України з віртуального футболу, відкриті варіння пива - PostEat

пошук

Kyiv Beer Festival 60 пивоварень з України та Європи, Кубок України з віртуального футболу, відкриті варіння пива
06-10-2017 0 2898

administration

Автор


7-8 жовтня на «Арт-заводі Платформа» пройде перший фестиваль пивної культури Kyiv Beer Festival від команди Ulichnaya Eda, який концепцією та наповненням обіцяє значно відрізнятися від всіх пивних фестивалів, які до сих пір проходили в Україні.

Головною відмінною рисою є те, що серед представлених 200 сорт не буде мас-маркет позицій, тільки крафтове пиво, зварене за авторських рецептами. Їх представлять 40 пивоварень і 10 домашніх пивоварів з України, а також 7 великих імпортерів, які привезуть пиво з більш ніж 10 країн Європи. З деякими з них можна познайомитися в відео:

На дегустаційних келихах буде 2 позначки: 100 та 300 мл. Тому у кожного гостя буде можливість правильно розподіляти сили для дегустації і спробувати за один день багато сортів невеликими порціями. Також на кожному пивному стенді будуть вказані головні абревіатури, що характеризують сорт. Завдяки їм можна побудувати оптимальну послідовність дегустації: від позицій з нищими показниками OG (orignal gravity), IBU (international bitterness unit), ABV (alcohol by volume) до більш щільних, гірких та міцних.

Крім процесу дегустації, програма фестивалю дозволить глибше зануритися в процес пивоваріння в теорії і на практиці. Одна з цілей фестивалю: особисто познайомити споживачів з пивоварами — тими, хто вибрав для себе нелегку місію виховання смаку у українців до якісної пиву. У лекторії пивовари розкажуть про особливості своїх виробництв, про те як відкрити і просувати власну справу. Також пройде відкрите варіння декількох сортів пива з залученням гостей. Місяць це пиво буде визрівати, а спробувати його гості зможуть на фестивалі Ulichnaya Eda 4-5 листопада.

40 точок фуд-корти від команди Ulichnaya Eda дозволять оволодіти мистецтвом Beer & Food Pairing. Кожен сорт в пивному павільйоні буде промаркований. Такі самі позначення на стравах фуд-корту допоможе підібрати найбільш вдалі смакові поєднання.

Традиційно організатори наповнять фестиваль додатковими активностями, щоб гості з будь-якими інтересами провели тут насичений вікенд.

Тепла дитяча зона об’єднає велику ігровий простір, дитячий кінотеатр, майстер-класи, пеленальную зону і зону для годування, дегустації дитячого харчування. Залишити дитину з нянями і аніматорами можна буде абсолютно безкоштовно, просто заповнивши анкету батька.

Для дорослих будуть родео і дартс, «Підпільний стендап», фінал Кубка України з віртуального футболу і навіть жіночий майстер-клас «Реальний секс» (18+). Вибрати гостинці для друзів і близьких можна буде в Cheese & Meet Market та на стендах імпортерів з бутильованим пивом більш ніж з 10 країн.

Музична програма буде досить різноманітною: від легендарного оркестру «Правда» з однойменного львівського Театру пива до епатажних гостей з Румунії — Transylvania:

150 грн — дає можливість входу, дегустаційний келих, сумку для фішок та гід;

100 грн — дає можливість входу.

Традиційно на фестивалі буде діяти пріоритетний вхід для всіх власників карт Visa. При оплаті квитка будь-якою картою Visa гості отримають 2 дегустаційні фішки, при оплаті безконтактною карткою Visa — знижку 50% на квиток.

Що ви отримаєте за ці гроші, розкаже коротке відео:

Місце проведення: «Арт-завод Платформа» — найбільший креативний кластер в Україні, розташований на території колишнього Дарницького Шовкового Комбінату, площею 100 тис. Кв.м. Це закрита еко-система, яка об’єднує бізнес, фестивалі, коворкінг, IT, арт, fashion, освіту та інші індустрії креативної економіки. З 2014 року гостями подій стало понад 2 млн осіб, а бізнес-community об’єднало понад 300 стартапів і інноваційних проектів.

 

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi