Новий заклад: Star Burger в Smart Plaza Polytech - PostEat

пошук

Новий заклад: Star Burger в Smart Plaza Polytech
24-04-2019 0 2777


6-й заклад мережі бургерних розпочав свою роботу 23 квітня. Новий Star Burger розташований на другому поверсі ТРЦ Smart Plaza Polytech, що на проспекті Перемоги, 26.

Меню нового Star Burger не відрізняється від інших закладів мережі. Тут пропонують 24 вида бургерів, серед яких бургери з яловичиною, індичкою, куркою, лососем, і навіть вегетаріанський бургер з буряком та сиром фета. Звичні бургер-сети традиційно подаються з картоплею фрі та коул-слоу. Окрім цього можна замовити салати, до прикладу, кіноа салат, beef салат, цезарь, а також салаты з попкорном з креветками та креветками гриль з хіяші. Також подаються класичні стартери і десерти.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Star Burger в Smart Plaza Polytech — перший заклад мережі з відкритою кухнею. Інтер’єр закладу виконаний у стилі лофт у брендовій кольоровій гамі з переважанням дерева в фурнітурі.

Star Burger — українська мережа бургерних, що тепер налічує 6 локацій. Офіційне відкриття заплановане на дату після 10-го травня. Зараз новий Star Burger працює в тестовому режимі.

Фото: Star Burger

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi