Yod design отримали премію IIDA за дизайн київського ресторану - PostEat

пошук

Yod design отримали премію IIDA за дизайн київського ресторану
26-04-2019 0 1564


Як ми повідомляли раніше, київська студія Yod design стала фіналістом міжнародної премії Interior Design Competition, яку проводить організація International Interior Design Association. Київський ресторан в’єтнамської кухні NAM став одним з 12 фіналістів категорії «заклади».

24 квітня стало відомо, що дизайн ресторану   NĂM став переможцем  Interior Design Competition. Про це команда Yod design повідомила на своїй офіційній сторінці у Facebook.

Ресторан сучасної в’єтнамської кухні NAM, що заснований кухарем Ектором Хіменесом Браво та розташований на вулиці Велика Васильківська, — став єдиним європейським рестораном, який увійшов у фінал конкурсу цього року.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Велика простора зала, залита світлом з панорамних вікон, вражає своєю детальністю та продуманістю. У концепції дизайну команда Yod design зробила ставку на французький колоніальний стиль з етнічними деталями. У оформленні переважають натуральні матеріали, які дизайнери навмисно зістарювали. Усі предмети, і навіть підлога в закладі, зроблені зі 100-річних дерев’яних бочок для вина. Майже всі елементи, за винятком стільців та технічного освітлення, були створені ексклюзивно для NĂM.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

По-справжньому велично виглядають відкрита кухня та контактний бар. А завдяки експериментам зі світлом, атмосфера закладу кардинально змінюється, в залежності від частини доби. Удень зала ресторану наповнена яскравим світлом. З настанням сутінків атмосфера закладу трансформується: напівтемна зала стає більш таємничою.

IIDA — це асоціація комерційного дизайну інтер’єру, заснована в 1994 році в США. IIDA вже 46-й раз організовує конкурс Interior Design Competition і визначає найкращий дизайн-проект року. Територіальні масштаби конкурсу охоплюють 58 країн Європи, Азії та Америки.

Фото: Дизайн-студія YOD

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi