За це треба випити: у світі рекордно зросли обсяги виробництва вина - PostEat

пошук

За це треба випити: у світі рекордно зросли обсяги виробництва вина
15-04-2019 0 3736

Автор


Світові винороби встановили абсолютний рекорд за останні 15 років: обсяг виробництва вина за 2018 рік зріс на 17% у порівнянні з 2017 роком. Про це повідомляють експерти Міжнародної організації виноградарства та виноробства (International organisation of vine and wine) у прес-релізі на своєму офіційному сайті.

Експерти зазначили, що всупереч прогнозам, які передбачали зростання виробництва лише на 12%, показник зріс дуже суттєво – на 17%. Загалом, зазначають експерти, за минулий рік у світі виготовили приблизно 39 млрд пляшок вина. Щодо географічного розподілу, то світовим лідером з виробництва виноградного напою беззмінно залишається Італія. Темпи виготовлення за минулий рік найбільше зросли в Іспанії та Франції. Причому Франція є лідером іще за одним показником: саме з цієї країни експортуються найдорожчі вина.   

Щодо споживання, то світовим лідером з 2011 р. залишається США, де рівень споживання невеликими темпами, але стабільно зростає. У більшості європейський країн споживання стабільне та не змінюється протягом багатьох років, за минулий рік цей показник виріс лише у Іспанії, Португалії, Угорщині та Румунії. Більше вина майже на 6% за минулий рік випили австралійці, а от у Китаї навпаки обсяги споживання, як і виробництва, знизилися.

Зараз експерти організації вже намагаються робити прогнози на 2019 р., вони не дуже втішні. У більшості країн кліматичні умови цього року призведуть до зменшення обсягів виробництва, винятком є лише Нова Зеландія, яка, за прогнозами, має наростити об’єми.  

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi