Дім сами та спрінг-роли в ресторанах Києва - PostEat

пошук

Дім сами та спрінг-роли в ресторанах Києва
21-09-2020 0 408


Редакція PostEat дізнавалась, де скуштувати дім сами та спрінг-роли в ресторанах Києва. Ці азійські закуски відомі багатьом київським поціновувачам екзотичних кухонь — асорті дім самів стануть чудовою share plate для компанії, а спрінг-роли легким початком приємної вечері. Де спробувати та з якими начинками готують дім сами та спрінг-роли в ресторанах Києва, розповідаємо в цьому матеріалі. Про історію та особливості дім самів та спрінг-ролів можете почитати в наших попередніх матеріалах.

CHINA MA

Де: вул. Георгія Кірпи, 5Б

Бюджет: ₴₴. Дім сами (88–138 грн), салати (98–198 грн), рис та локшина (58–168 грн).

Страви: дім сами зі свининою та кімчі – 88 грн, дім сами з грибами – 88 грн, дім сами з тофу та шпинатом – 98 грн, дім сами з куркою – 108 грн, дім сами з качкою – 118 грн, дім сами з креветкою – 128 грн, дегустаційний сет з 6 видів дім самів – 138 грн, спрінг-роли з овочами та соусом світ чилі – 108 грн, спрінг-роли зі свининою і креветками – 138 грн.

Напої: з меню можна ознайомитись в закладі.

Деталі: китайська гастрономія, знаходиться навпроти Південного вокзалу, інтер’єр — YOD Design, шеф-кухар Олександр Сізов, sharing plates, два поверхи, цікавий дизайн, рідкісна колекція чаю, авторські коктейлі, винна карта — виключно позиції з Австралії та Нової Зеландії, резерв столів.

CHINA MA — китайська гастрономія навпроти Південного вокзалу. Серед особливостей закладу — дві відкриті кухні, де гості можуть спостерігати за процесом приготування страв особисто. Основний принцип ресторану sharing plates — до CHINA MA варто приходити великою компанією друзів, замовляти різноманітні страви та розділяти їх на всіх. В меню закладу ви знайдете 6 видів дім самів, які можна замовити окремо або познайомитись з асортиментом через дегустаційний сет. Спрінг-роли готують з овочами та зі свининою і креветками.

Khu Yum

Де: вул. Велика Васильківська, 106; вул. Михайла Драгоманова, 2-А; просп. Оболонський, 21 (ТРЦ Dream Town 2); вул. Михайла Ломоносова, 73-А; площа Поштова, 3 (БУХТА food station).

Бюджет: ₴₴. Спрінг-роли (95–145 грн), Том Ям (169–195 грн), неми (115–195 грн), локшина Пад Тай (125–175 грн).

Страви: спрінг-роли з креветкою – 145 грн, спрінг-роли з куркою – 115 грн, спрінг-роли з овочами – 95 грн.

Напої: з меню можна ознайомитись у закладі.

Деталі: мережа ресторанів азійської кухні, традиційні страви тайської та в’єтнамської кухонь, автентичні рецепти, ситні порції.

Khu Yum — ресторани азійської кухні, де страви готують за автентичними рецептами, не забуваючи про баланс ціни і якості. Візитна картка Khu Yum — тайський гострий суп Том Ям. В меню закладу вуличний формат страв трансформували у ресторанну подачу — в Khu Yum пропонують спробувати традиційні супи, смажені неми, спрінг-роли, смажений рис та локшину. В ресторанах можна замовити три види спрінг-ролів: з креветкою, з куркою та з овочами.

KIN KAO

Де: вул. Андріївська, 9а

Бюджет: ₴₴. Закуски (30–230 грн), спрінг-роли (120–165 грн), страви WOK (90–226 грн).

Страви: спрінг-роли з лососем – 145 грн, спрінг-роли з тунцем – 165 грн, спрінг-роли з креветкою – 135 грн, спрінг-роли з качкою – 165 грн, спрінг-роли з тофу – 120 грн.

Напої: кокосова вода – 55 грн, комбуча – 55 грн, огіркова вода – 55 грн, крафтовий лимонад спайсі манго – 70 грн.

Деталі: ресторан азійської кухні, авторські коктейлі, кілька зал, стіни прикрашені розписом, крафтові лимонади, коктейльна карта, великий вибір міцного алкоголю.

Ресторан KIN KAO позиціонує себе як заклад азійської кухні з авторськими коктейлями. Особливістю ресторану є корейський гриль, розташований прямо у залі. В меню KIN KAO ви знайдете різноманітні салати, закуски, страви з м’яса та риби, а також спрінг-роли, страви WOK та десерти. В ресторані пропонують п’ять видів спрінг-ролів: з лососем, з тунцем, з креветкою, з качкою та з тофу.

Kitaika

Де: вул. Золотоустівська, 16; вул. Раїси Окіпної, 8.

Бюджет: ₴₴. Салати (130–175 грн), спрінг-роли (115–150 грн), основні страви (125–250 грн).

Страви: спрінг-рол з куркою – 115 грн, спрінг-рол з креветкою – 150 грн, спрінг-рол з тофу – 115 грн.

Напої: з меню можна ознайомитись у закладі.

Деталі: ресторани на лівому і правому берегах Києва, в’єтнамська, тайська, корейська і китайська кухні, в обох ресторанах концептуальний світлий інтер’єр з дерев’яними елементами оздоблення, червоними лампами з бахромою, картинами на стінах і великою кількістю живих рослин, доставка, формат take away.

Kitaika — це ресторани в’єтнамської, тайської, корейської та китайської кухонь. До концепції ресторанів Kitaika закладено поєднання духу сучасної прогресивної Азії та традиційних смаків паназійської кухні. В меню представлені різні азійські супи, спрінг-роли, кілька видів локшини, смажений рис, страви з риби, морепродуктів, м’яса і птиці. Спрінг-роли в Kitaika готують з куркою, з креветкою та з тофу.

TSUPōSH by Yuriy Sim

Де: пр. Романа Шухевича, 2T (фудкорт ТРЦ SkyMall)

Бюджет: ₴₴. Боули (120–190 грн), локшина (90–175 грн), спрінг-роли (90–180 грн).

Страви: спрінг-роли з креветкою та манго – 160 грн, спрінг-роли з куркою та креветкою – 140 грн, спрінг-рол з лососем та авокадо – 150 грн, спрінг-рол з тофу – 90 грн, спрінг-рол з куркою та манго – 120 грн, спрінг-рол з тунцем та чорним рисом – 180 грн.

Напої: з меню можна ознайомитись у закладі.

Деталі: кафе азійської кухні, знаходиться на фудкорті ТРЦ Skymall, проєкт шеф-кухаря Юрія Сім, в меню топові азійські страви, адаптовані рецепти, демократичні ціни, великі порції, take away, доставка.

Кафе азійської кухні TSUPōSH by Yuriy Sim працює на фудкорті ТРЦ SkyMall. Це власний проєкт шеф-кухаря Юрія Сім, який спеціалізується на здоровому харчуванні. Основою меню TSUPōSH є топові азійські страви, які готують за адаптованими авторськими рецептами. У закладі можна спробувати різні види локшини, страви з червоного, чорного й білого рису. В меню ви знайдете шість видів спрінг-ролів: з тофу, з креветкою, з куркою, з лососем та з тунцем.

Meiwei

Де: вул. Велика Васильківська, 23; вул. Новокостянтинівська, 4а; пл. Спортивна, 1а (ТРЦ Gulliver, 5 поверх); вул. Дніпровська набережна, 12 (ТРЦ River Mall).

Бюджет: ₴₴. Вок-страви (109–165 грн), супи (99–189 грн), салати (69–139 грн).

Страви: дім сам з куркою – 99 грн, дім сам зі шпинатом та тофу – 99 грн, дім сам з креветками – 199 грн, дім сам асорті – 149 грн, спрінг-роли з куркою – 109 грн, спрінг-роли з грибами – 109 грн.

Напої: з меню можна ознайомитись у закладі.

Деталі: паназійська кухня; доступні замовлення через чат-боти у Facebook, Telegram та Viber, а також через сайт; вегетаріанські страви; доставка Glovo, Uber Eats.

Meiwei — мережа ресторанів швидкої та смачної паназійської кухні. Тут подають страви тайської, китайської, японської кухонь. Серед страв — супи, локшина, рис, бао-бургери, баоцзи, дім сами, спрінг-роли, салати. Щодо дім самів, то у Meiwei їх готують з креветками, куркою та овочами, а також зі шпинатом та тофу. Якщо хочеться скуштувати усі й одразу, можна замовити асорті. Спрінг-роли в Meiwei готують з грибами та з куркою.

Головна фото: TSUPōSH by Yuriy Sim

Фото: Facebook CHINA MA, Khu Yum, KIN KAO, Kitaika, TSUPōSH by Yuriy Sim, Meiwei.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi