Михайло Парапан. Медіа проект PostEat.ua: як не обмежувати свої можливості одним напрямом діяльності та чому це "ок" - PostEat

пошук

Михайло Парапан. Медіа проект PostEat.ua: як не обмежувати свої можливості одним напрямом діяльності та чому це "ок"
16-01-2019 0 7965

Автор


14 січня в рамках проекту #ВДЗЗ співзасновник гастрономічного видання PostEat.ua Михайло Парапан спілкувався з Дмитром Гадомським (адвокат, керуючий партнер юридичної компанії Axon Partners) та Єгором Желтухіним (головний редактор «Юридичної газети») про те, чи можливо поєднувати юридичну практику з іншим бізнесом, як не обмежувати свої можливості одним напрямком діяльності та чому це нормально.

#ВДЗЗ — авторська програма, створена юристами, головні герої якої юристи.

Гості #ВДЗЗ є партнерами топових юридичних фірм, українськими адвокатами, відомими політичними діячами, бізнесменами, підприємцями. Об’єднує цих людей і те, що всі вони починали свій шлях до успіху в якості юристів, і те, що це представники new generation, ізсучасним мисленням та інноваційним підходом до професійної діяльності.

#ВДЗЗ вдалося реалізувати дуже цікавий новий формат – сфокусувати програму на тому, як змінюється та еволюціонує український юридичний ринок зокрема, та українське підприємництво, в цілому. Кейси, представлені в рамках #ВДЗЗ  наочно демонструють потенціал нового українського бізнесу в кардинально різних сегментах та відображають реалії сьогодення.

Медіапроект PostEat.ua демонструє, що сьогодні не є проблемою заснувати справу в сфері, яка абсолютно відрізняється від основної спеціалізації. І, головне, що такий бізнес може бути успішним. Зрозуміло, будь-який бізнес, незалежно від сегменту (і медіабізнес не виключення), це завжди довготривалий, складний шлях. Від народження ідеї до досягнення прибутковості компанії доживають далеко не всі. А відтак ті, хто дожив народ результативний та серйозно налаштований рухатись уперед і вгору. І очевидно, що їм є чим поділитись.

На своїй сторінці у Facebook «Юридична газета» оголосила про новий випуск інтерв’ю Дмитра Гадомського та Єгора Желтухіна:

«А ви вже скучили за нашою програмою #ВДЗЗ?

Сьогодні в ювілейному #10 ефірі — юрист рівня баскетболіста і водночас гастро-стартапер Mykhailo Parapan.

Будемо разом з вами дивуватися, як юрист може ще хоч чимось займатися. А Міша, сподіваємося, розповість не лише про гастро-журналістику, а і покаже, в яких ресторанах ми ще не були».

Враховуючи часові рамки дуже багато залишилось не обговореним, проте початок покладено. Вперед.

«Ну шо ви там?» (с.) ДГ

А на skrypin.ua (Авторський проект Романа Скрипіна. Лабораторія цікавих дослідів в українських медіа)  можна знайти багато цікавого. 

 

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi