Стрітфуд з доставкою в Києві: бельгійська картопля, піта, хот-доги, шаурма, буріто - PostEat

пошук

Стрітфуд з доставкою в Києві: бельгійська картопля, піта, хот-доги, шаурма, буріто
25-03-2020 0 1158


Стрітфуд з доставкою в Києві шукала редакція PostEat. Ідеальний час для стрітфуду — завжди, і не важливо, вирішили ви зібратись родиною за кінопереглядом чи просто скучили за соковитою пітою. Сумувати за улюбленою шаурмою та хрумкою бельгійською картоплею більше не треба — ми розповідаємо, де замовити стрітфуд з доставкою в Києві.

Caliber 10

Бюджет: ₴. Картопля (50–65 грн), хот-доги (65 грн).

Доставка сервісами: Uber Eats, Glovo, Raketa.

Страви: свіжа смажена картопля (маленька/середня/велика порція) – 50/55/60 грн, хот-дог «Чикаго» – 65 грн, фалафель/меню – 30/110 грн, Caliber 10 сет/меню – 80/110 грн.

Деталі: бельгійський стрітфуд, комбо-пропозиції, хот-доги, фалафель, авторські соуси, take away, доставка партнерськими сервісами.

Caliber 10 — перший стрітфуд заклад в Україні, який пропонує традиційну бельгійську страву, картоплю з різноманітними соусами. В Caliber 10 смажать вирощену власними силами українську картоплю особливого сорту на високоякісній олії та подають з авторськими соусами. Картоплю нарізають скибочками 10 калібру, звідси і назва закладу. Порцію картоплі можна замовити у трьох розмірах — маленьку, середню та велику. В Caliber 10 розробили спеціальну карту соусів, якими можна доповнити картоплю — можна обрати класичні кетчуп, гірчицю або майонез чи спробувати щось цікавіше. Також в Caliber 10 можна замовити 5 видів хот-догів, фалафель і кілька меню.

Pita Kyiv

Бюджет: ₴. Піта (99–179 грн).

Доставка сервісами: Uber Eats, Glovo.

Страви: піта чизбургер – 139 грн, Beyond Meat чизбургер – 179 грн, піта steak and egg – 149 грн, піта кебаб – 139 грн, піта чікен шварма – 119 грн, піта крувіт – 99, піта фалафель – 99 грн.

Деталі: ресторан ізраїльської кухні, автентичні рецепти у авторському виконанні, секретні інгредієнти, власна випічка та соуси, власний імпорт, take away, доставка.

Pita Kyiv — атмосферний заклад з ізраїльською кухнею у центрі міста. За основу в закладі взяли автентичні рецепти піти, які готують в авторському виконанні — її готують кожен день та використовують впродовж 5 годин. В меню Pita Kyiv сім видів піти, обрати до смаку можуть і м’ясоїди, і вегетаріанці.

Mr.Grill Hot Doggs & Burgers

Бюджет: ₴₴. Хот-доги (85–129 грн), бургери (99–239 грн), фірмові сети (269–339 грн).

Доставка сервісами: Uber Eats, Glovo.

Страви: Charles’s Hot-Dog – 119 грн, Charles’s Hot-Dog Set – 189 грн, Smoky Hot-Dog Set – 169 грн, Fresh Burger – 179 грн.

Деталі: мережа закладів американської кухні, авторські рецепти, концептуальні хот-доги, оригінальна подача бургерів, м’ясна продукція власного виробництва, високі стандарти НАССР та ISO у виробництві, сніданки, take away, доставка.

Mr.Grill Hotdogs&Burgers — київська мережа ресторанів, в основі гастрономічної концепції яких традиції американської кухні в поєднанні зі стилем fusion. У Mr.Grill Hotdogs & Burgers пропонують посмакувати бургерами та хот-догами, а також запропонують салати, закуски, перші страви та десерти. Хот-доги і гамбургери можна замовити окремо або в складі сету.

Duck Stories

Бюджет: ₴. Шаурма (89 грн), бургери та бао (69–109 грн).

Доставка сервісами: Uber Eats, Glovo.

Страви: шаурма Doner Duck – 89 грн, шаурма Spicy Doner – 89 грн, шаурма Louis Doner – 89 грн, шаурма Truffle Doner – 89 грн, бургер Cheese Duck – 109 грн.

Деталі: моноформатний заклад, всі страви з качки, ідеолог – Валерій Созановський, доставка.

У моноформатному закладі Duck Stories усі страви готують із качки. В меню – бургер, шаурма, том ям, спрінг-рол, локшина, варіація качки по-пекінськи. Для любителів шаурми тут готують Doner Duck з м’ясом качки. Якщо вам подобається гостра їжа, зверніть увагу на гостру шаурму Spicy Doner.

Dos Amigos

Бюджет: ₴. Тако (100–110 грн), кесаділья (120–130 грн), буріто (120 грн).

Доставка сервісами: Uber Eats, Glovo.

Страви: буріто з куркою – 120 грн, кесаділья два сири – 130 грн, тако з рибою – 110 грн, тако сирний – 100 грн, буріто з телятиною – 120 грн.

Деталі: мережа закладів мексиканської кухні, резиденти фестивалю Ulichnaya eda, техасько-мексиканська кухня, тематичні коктейлі, кейтеринг.

Dos Amigos — це мережа закладів мексиканської кухні, де гостям відкривають багатогранність смаків Мексики. В меню соковиті тако та буріто, ароматний чилі кон-карне, хрусткі начоси з пікантним гуакамоле, бургери, фахітас та чурос.

Berliner Doner

Бюджет: ₴. Салати (95–115 грн), дюрюм (95–120 грн), тобмік (125–145 грн).

Доставка сервісами: Glovo.

Страви: дюрюм з куркою та салатом цезар – 120 грн, кофте з індички в лаваші – 105 грн, кофте з телятини в лаваші – 95 грн, томбік з телятиною – 145 грн.

Деталі: фастфуд, німецька та турецька кухні, вегетаріанські страви, take away.

У Berliner Döner готують дюрюм з м’ясом, фалафелем та сиром халумі. Також тут можна спробувати томбік — тандирний лаваш, який випікається на відкритому вогні, з куркою або телятиною. Також можна замовити бокси з телятиною або куркою, які поєднують з овочевим міксом чи картоплею фрі.

 

Фото Facebook: Caliber 10, Pita Kyiv, Mr.Grill Hot Doggs & Burgers, Duck Stories, Dos Amigos, Berliner Doner

 

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi