Хінкалі в Києві: де куштувати та з якою начинкою обрати - PostEat

пошук

Хінкалі в Києві: де куштувати та з якою начинкою обрати
10-01-2020 0 695


Хінкалі в Києві шукала редакція PostEat. Хінкалі — національна грузинська страва, яку спочатку готували в гірських районах Грузії. Ми писали про історію грузинської страви хінкалі в цьому матеріалі. Сьогодні в грузинських ресторанах і кафе столиці подають хінкалі з найрізноманітнішими начинками — сиром, птицею, свининою, яловичиною, і бараниною, а також з овочами і зеленню. Де саме та з чим куштувати хінкалі в Києві, читайте у нашому матеріалі.

МАМА МАНАНА

Де: вул. Велика Васильківська, 44; вул. Г. Кірпи, 5Б.

Бюджет: ₴₴. Холодні закуски (57–300 грн), хінкалі (76–124 грн), хачапурі (30–253 грн).

Страви: хінкалі пшавські з яловичиною та свининою – 124 грн, хінкалі зі шпинатом, печерицями, картоплею – 80 грн.

Напої: з напоєм допоможуть визначитися у закладі.

Деталі: грузинська кухня, сезонні страви в меню, атмосферний інтер’єр, широкий вибір хінкалі і хачапурі, тоне-меню, вечори-дегустації, кулінарні майстер-класи по суботах, резерв столів, доставка до 22:00, формат take away, kids friendly.

«МАМА МАНАНА» — це ресторани грузинської кухні з дружньою атмосферою і висококласним сервісом. Ви можете обрати заклад в центрі або поблизу Південного залізничного вокзалу. Спробуйте хінкалі пшавські з яловичиною та свининою або хінкалі зі шпинатом, печерицями, картоплею! Смачні страви ви зможете замовити додому з доставкою.

Ой, мамо. Це було в Тбілісі

Де: вул. Саксаганського, 109/20, вул. Велика Васильківська, 63.

Бюджет: ₴₴. Салати (90–125 грн), гарячі страви (65–140 грн), хачапурі (95–138).

Страви: хінкалі: зі свининою та яловичиною – 18 грн, з бараниною – 18 грн, з сиром сулу гуні тва м’ятою – 18 грн, з зеленим лобіо і шпинатом – 18 грн (ціни вказані за 1 шт.)

Напої: вино «Цинандалі Бадагоні» – 48 грн/100 мл, вино «Мерані Картулі Вазі» – 48 грн/100 мл.

Деталі: грузинська кухня, старовинні сімейні рецепти, стилізований інтер’єр, кілька зал, частково відкрита кухня, тоне-меню, дегустації вин, вина побокально, безкоштовна доставка, резерв столів.

«Ой, мамо. Це було в Тбілісі» — грузинський ресторан, де готують автентичні грузинські страви за старовинними рецептами. Тут подають хінкалі з різноманітними начинками. Радимо звернути увагу на хінкалі з зеленим лобіо і шпинатом – вони у меню позначені як нова страва.

Чачаварня

Де: вул. Пушкінська, 1-3/5

Бюджет: ₴₴. Салати (98–237 грн), хінкалі (96–119 грн/4 шт.).

Страви: хінкалі: класичні – 96 грн, з бараниною – 119 грн, з сиром – 112 грн.

Напої: чача власного виробництва/настоянки на чачі – 59 грн/50 мл.

Деталі: сучасний грузинський ресторан в центрі Києва, затишний інтер’єр, єдиний заклад з власною чачаварнею, страви на мангалі, винна карта, резерв столів, дегустації.

«Чачаварня» — ресторан сучасної грузинської кухні, який вже відомий киянам чачею власного виробництва. Та не чачею єдиною! У закладі вас почастують декількома видами хінкалі, серед яких: класичні, хінкалі з бараниною або з сиром.

Радіо Тбілісі / #radiotbilisi

Де: с. Стоянка, вул. Лісна, 1/1, вул. Дмитрівська, 9-11.

Бюджет: ₴₴. Холодні закуски (54–158 грн), перші страви (72–94 грн), десерти (35–90 грн).

Страви: тбіліські хінкалі з сиром сулугуні/ з міксом яловичини та свинини/ з бараниною – 18 грн, хінкалі пасанаурі з сиром сулугуні/ з міксом яловичини та свинини/ з бараниною – 18 грн.

Напої: уточнюйте безпосередньо у закладі.

Деталі: грузинська кухня, вина Грузії, чача, сніданки, фірмові страви, лимонади, один з ресторанів розташований за містом.

По «Радіо Тбілісі» / #radiotbilisi повідомили, що вам терміново треба заїхати до цього ресторану! На вас чекають ароматні хачапурі, наваристі супи та апетитні закуски. Та найголовніше – тут ви зможете скуштувати тбіліські або хінкалі пасанаурі з різноманітними начинками.

Чачапурі \ Чачапури

Де: б-р Тараса Шевченка, 36а

Бюджет: ₴₴. Салати (108–134 грн), хінкалі (19-20 грн), десерти (78–102 грн).

Страви: хінкалі з бараниною – 20 грн, з міксом яловичини та свинини – 19 грн, з сиром сулугуні – 19 грн.

Напої: з меню можна ознайомитись у закладі.

Деталі: традиційні страви грузинської кухні, тоне-меню, кулінарні майстер-класи для дорослих і дітей, доставка, автентичний інтер’єр, дегустації грузинських вин, резерв столів.

Ресторан «Чачапурі» позиціонує себе як кулінарне та культурне представництво Грузії. В ресторані шанують грузинські традиції гостинності та готують автентичні страви. Варто скуштувати тут хінкалі з трьома видами начинок, а також доповнити їх грузинськими закусками. У винній карті ресторану ви знайдете чудові грузинські вина, які довершать ваші страви.

Фото: Facebook МАМА МАНАНА, Ой, мамо, Це було в Тбілісі,  Чачаварня,  Радіо Тбілісі / #radiotbilisi, Чачапурі. 

Головна фото: МАМА МАНАНА

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi