Заклади азійської кухні в Києві: демократичний формат - PostEat

пошук

Заклади азійської кухні в Києві: демократичний формат
15-08-2022 0 774


Демократичні заклади азійської кухні в Києві шукала редакція PostEat. Азійська кухня спокушає своєю загадковістю та гастрономічною вишуканістю. При цьому вишуканість може бути втілена у демократичному форматі, який буде сповнений автентичними смаками та подачами.

HANH cafe&market

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Де: вул. Гончара, 30а

Бюджет: ₴₴. 

Страви: Фо Бо, курка у кисло-солодкому соусі – 195 грн, биті огірки, сейтан з рисом – 195 грн, курка карі з рисом – 215 грн, нем з тофу – 165 грн, свинина тит лон – 255 грн, морепродукти з тамариндово-кокосовим соусом – 265 грн.

Деталі: кафе з в’єтнамською їжею та маркет, знаходиться в центрі міста, страви від досвідченого шеф-кухаря Хань, автентичні рецепти, формат take away.

HANH cafe&market — кафе з в’єтнамською їжею на вулиці Гончара. Гостей у закладі частує особисто Хань – шефиня з багаторічним стажем. В меню HANH cafe&market — різноманітні супи, салати з цікавими інгредієнтами, рис та локшина з м’ясом і морепродуктами, неми, дім сами. В кафе ви можете замовити класичний Фо Бо, курку у кисло-солодкому соусі, биті огірки, сейтан з рисом. З новинок у меню курка карі з рисом, нем з тофу, свинина тит лон та морепродукти з тамариндово-кокосовим соусом.

Naushi

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Де: вул. Сковороди, 7

Бюджет: ₴₴.

Страви: чітан рамен – 125/160 грн за стандартну та велику порції, соєвий пайтан рамен – 125/160 грн за стандартну та велику порції, курка карааге – 99/119/149 грн, маземен з лососем – 214 грн, гьодза фрі зі свининою (5 \ 7 \ 9 шт.) – 106/136/159 грн.

Деталі: раменна, знаходиться на Подолі, стильний інтер’єр, локшину готують самостійно, карааге, моті, суші-сендвічі, доставка на Подолі, take away, pets friendly.

Справжній японський рамен — він який? В Naushi точно знають відповідь. Рецепти, які шеф привіз із Кагави, тут незмінні вже другий рік поспіль. В закладі ретельно дотримуються усіх канонів приготування першокласного рамену, власноруч варять усі соуси, масла, бульйони та роблять крафтову локшину на унікальному для України обладнанні. Також тут ви завжди знайдете класичні рамен-гарніри — пельмені гьодза та курку карааге. Ну і на десерт не забувайте про моті — натуральний десерт із дуже ніжного рисового тіста, крем-сиру та пюре ягід і фруктів.

Whai Thai asian bistro

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Де: вул. Мечникова, 5

Бюджет: ₴₴. 

Страви: м’ясний спайсі рамен з креветкою M – 265 грн, пад тай – 205 грн, меземен – 169 грн, куксі – 115 грн, веганський чізу рамен S – 265 грн.

Деталі: азійський simply food: рамен, локшина, закуски, яскравий інтер’єр, відкрита кухня, локшина власного виробництва.

WhaiThai — невелике бістро паназійської кухні біля станції метро «Кловська». Основа меню — локшина власного виробництва, яку використовують в раменах і стравах wok. Рамен можна замовити на м’ясному чи веганському бульйоні, до якого пропонують обрати одну з основ — шою з додаванням соєвого соусу та прянощів, пряно-гострий спайсі з рибними нотами, том ям на кокосовому молоці з лемонаграсом або сирний чізу. З начинок до рамену можна обрати курку, тофу-гриби, креветки, свинину, яловичину або веганські мітболи. Рамен можна замовити в маленькому чи стандартному розмірах. Також до будь-якого рамену можна додати м’ясні чи веганські інгредієнти на смак. Також можна замовити вок з деревним грибами, локшину пад тай та меземен.

Asian bowl

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Де: вул. Гоголівська 1; вул. Біломорська, 1

Бюджет: ₴₴

Страви: боул з хрусткою корейською курочкою – 180 грн, смажений рис кімчі – 175 грн, удон з тофу – 160 грн, кімбап з яловичиною – 150 грн, бао з гострою свининою – 110 грн, манду зі свининою і кімчі – 145 грн.

Деталі: корейське кафе, знаходиться в центрі та на лівому березі, comfort food, кімбап, страви на пару, страви для вегетаріанців, безалкогольні напої, доставка.

Asian Bowl — корейське кафе, у якому можна скуштувати боули, корейські роли кімбап, традиційну  локшину  чапхе з батату, удон та домашнє кімчі. В меню є страви з м’ясом, а також вегетаріанські. Також в меню є й традиційні азійські парові булочки бао з начинками та корейські парові пельмені манду з різним м’ясом. Нещодавно відкрилась друга локація кафе на лівому березі міста на «Арт-завод Платформа».

Китайські пельмені

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Де: вул. Софіївська, 14

Бюджет: ₴₴

Страви: курячий суп-локшина – 88 грн, салат із битих огірків у часниковому соусі – 150 грн, смажені пельмені з пекінською капустою та свининою – 138 грн, варені пельмені з яловичиною та кукурудзою – 148 грн, гостра сичуаньська курка з тофу – 180 грн, смажене м’ясо по-пекінськи – 270 грн.

Деталі: китайський ресторан у самому центрі Києва, автентичні рецепти, великий вибір страв, стильний інтер’єр, хого, різноманіття страв з м’яса та морепродуктів.

«Китайські пельмені» — це атмосферне місце в центрі Києва, де можна скуштувати справжні китайські пельмені. Заклад спеціалізується на сичуаньському напрямку китайської кухні, для якого характерні гострота і різноманітність прянощів. Тільки китайських пельменів варених та смажених налічується понад два десятки. Меню складається з різноманітних китайських страв з курки, яловичини, свинини та морепродуктів, також готують страви, які подають на розпечених сковорідках. Також можна замовити хого — страва на компанію, яку гість сам готує за традиційною технікою у особливому посуді.

TSUPōSH | asian food

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Де: проспект Романа Шухевича, 2т; вулиця Берковецька, 6Д

Бюджет: ₴₴

Страви: свинина у кисло-солодкому соусі – 110 грн, Фо Бо з телятиною – 120 грн, гострий корейський салат – 90 грн, качка по-сичуанськи – 130 грн, гречана локшина з лососем – 160 грн, фунчоза з креветкою – 150 грн, чорний рис з качкою – 130 грн, спрінг-роли з тунцем та чорним рисом – 180 грн.

Деталі: кафе азійської кухні, знаходиться на фудкорті ТРЦ, проєкт шеф-кухаря Юрія Сім, в меню топові азійські страви, адаптовані рецепти, демократичні ціни, великі порції, take away, доставка.

Кафе азійської кухні TSUPōSH працює на фудкорті ТРЦ SkyMall та Lavina Mall. Це власний проєкт шеф-кухаря Юрія Сім, який спеціалізується на здоровому харчуванні. Основою меню TSUPōSH є топові азійські страви, які готують за адаптованими авторськими рецептами. У закладі можна спробувати різні види локшини, страви з червоного, чорного й білого рису. Також страви з курки, качки, риби та морепродуктів.

Головна фото: TSUPōSH

Фото: Facebook  HANH cafe&market, Naushi, WhaiThai, Asian Bowl, «Китайські пельмені», TSUPōSH.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi