Що обрати — гречка чи кіноа - PostEat

пошук

Що обрати — гречка чи кіноа
16-03-2023 0 115

Партнери

Автор


Кіноа та гречка не містять глютену та є чудовим вибором для здорового харчування. Основна відмінність між кіноа та гречкою в тому, що кіноа містить більше білка, клітковини, жиру та вітамінів, ніж гречка. Кіноа також має більше калорій. Кіноа є хорошим джерелом білка з високим вмістом клітковини та містить різноманітні вітаміни, мінерали та антиоксиданти, що робить її «суперпродуктом».

  • Як і кіноа, гречка також є чудовим джерелом високоякісного білка, хоча вона містить трохи менше білка на порцію (5,7 гр), ніж кіноа (8,1 гр). Кіноа містить повноцінний білок, що включає усі 9 незамінних амінокислот. Як і кіноа, гречка також є повноцінним білком. Білок допомагає будувати м’язи та контролювати апетит.
  • Кіноа та гречка є хорошим джерелом клітковини, яка допомагає підтримувати здоров’я травлення. І кіноа, і гречка містять нерозчинну клітковину, тобто вони допомагають збільшити відчуття ситості після їжі та допомагають вам довше відчувати себе ситими, що може допомогти у зусиллі втрати ваги.
  • Кіноа та гречка вважаються продуктами з низьким ГІ. Їжа з нижчим ГІ призведе до повільнішого та меншого підвищення рівня цукру в крові, оскільки клітковина та білок уповільнюють процес травлення.
  • Гречка та кіноа є здоровими джерелами омега-3 жирних кислот, причому гречка містить приблизно 24 мг на порцію, а гречка – приблизно 28 мг на порцію. Омега-3 жирні кислоти можуть допомогти знизити ризик серцевих захворювань і інших хронічних захворювань, а також допомогти зменшити запалення.
  • Гречка та кіноа можуть підтримувати здоров’я серця та сприяти серцево-судинній системі. Гречка і кіноа є чудовими джерелами магнію. Магній сприяє розслабленню кровоносних судин і покращенню кровообігу.
  • Доведено, що регулярне вживання гречки та кіноа сприяє зниженню загального холестерину.
  • Кіноа та гречка підвищують антиоксидантну силу організму, вони обидва насичені фітохімічними речовинами, які борються з вільними радикалами.

Тож кіноа та гречка мають однакові переваги для харчування та здоров’я. Хоча кіноа має невелику перевагу в забезпеченні трохи більшої поживності на порцію, обидва вони є чудовим вибором для вашого здоров’я.

Текст та фото надані платформою здорового способу життя Pop eats — healthy nutrition platform

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст партнерського матеріалу.

Думка редакції може відрізнятися від думки партнера.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi