Авторські коктейлі в Києві: 6 локацій від PostEat - PostEat

пошук

Авторські коктейлі в Києві: 6 локацій від PostEat
30-09-2022 0 3553


Про авторські коктейлі в Києві розповідає редакція PostEat. Столичні бартендери продовжують дивувати своєю майстерністю, створюючи цікаві твісти на класичні коктейлі та презентуючи неординарні авторські позиції. Оцініть авторські коктейлі, підтримуйте індустрію та не забувайте донатити нашим ЗСУ.

Electric Dreamers

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Де: вул. Велика Васильківська, 48

Бюджет: ₴₴

Коктейлі: вартість усіх коктейлів – 200₴.

Деталі: експериментальний бар, знаходиться в центрі Києва, авторські коктейлі, фудпейринг, страви для вегетаріанців, графік роботи: з середи до неділі, з 12:00 до 21:30.

Electric Dreamers – експериментальний бар у центрі Києва з авторськими незвичними коктейлями, натхненним sci-fi світами, кіберпанком та ідеями про майбутнє. Заклад пропонує концептуальну карту напоїв, яку побудували на несподіваних компонентах та поєднаннях. Усі інгредієнти проходять поступові етапи «біосинтезу» та наділяються власною функцією для створення коктейлів.

Гості закладу відмічають незвичність напоїв, проте завжди вражені поєднаннями. Серед цікавих коктейлів: Neon Planet – терпко-солодкий смак на основі джину з присмаком дині та алое-кокосової соди, Electric Dreams – освіжаючий на основі текіли з лаймовим відтінком, Gene Key – кисло-солодкий на основі рожевого джину з шоколадно-манговим відтінком, Reality Check – незвично гострий на основі бренді та кальвадосу й salt solution, Sun Killer – кисло-солодкий на основі ананасового рому з кокосовою піною та молочною кислотою.

БарменДиктат

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Де: вул. Хрещатик, 44

Бюджет: ₴₴. 

Коктейлі: Black Santa Cocktail – 300 грн, Smoking Room – 300 грн, Ebanitka – 120 грн, Metropolitan Zombie – 280 грн.

Деталі: бар з ексклюзивним асортиментом алкоголю, найбільша барна стійка в Україні, середня цінова політика, концептуальний інтер’єр, в барі проводяться змагання барменів і барні конкурси, multi-сuisine, постійні оновлення коктейльної карти.

«БарменДиктат» — бар з найбільшою барною стійкою в країні і ексклюзивним для ринку України асортиментом алкоголю. За стійкою працюють переможці українських та міжнародних конкурсів барменів, а сам бар став популярним майданчиком для проведення професійних змагань. Коктейльна карта бару вельми різноманітна і постійно оновлюється — в ній представлено понад три десятки класичних та авторських коктейлів. Крім того, в «БарменДиктат» є повноцінне меню кухні — тут можна не лише випити, але й втамувати голод закусками, салатами, пастою, основними стравами. 

Podil East India Company

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Де: вул. Межигірська, 9

Бюджет: ₴₴.

Коктейлі: Kahwa-bunga – 210 грн, Toffee mai tai – 240 грн, House French 75 – 210 грн, Konkani negroni – 220 грн.

Деталі: ресторан-бар індійської кухні, концептуальний інтер’єр, чотири тематичні зали, велика коктейльна карта, моктейлі, пунші власного приготування, домашні ферментовані напої, індійські чаї, контактна барна стійка, резерв столів.

Ресторан-бар Podil East India Company сподобається тим, хто хотів би ближче познайомитися з кухнею Індії, М’янми, Малайзії та інших країн Індокитаю. Меню лаконічне і при цьому різноманітне: закуски, основні страви та десерти. Тут можна спробувати найвідомішу страву Індії butter chicken — курочку в ніжному томатно-вершковому соусі із зігріваючою гарам масалою. В барній карті Podil East India Company представлені авторські та безалкогольні коктейлі, пунші, домашні ферментовані напої та індійські чаї. Також в закладі є коктейль тижня, який постійно змінюється, кошти з продажу цього коктейлю йдуть на конкретну потребу на фронті.

Talkies bar

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Де: вул. Межигірська, 3/7

Бюджет: ₴₴.

Деталі: коктейльний бар, розташований на Подолі, інтер’єр виконаний у стилістиці ар-деко, авторські та класичні коктейлі, закуски.

Talkies bar — концептуальний коктейльний бар на Подолі, дизайн якого розроблений студією Ater та виконаний в стилістиці ар-деко. Кожен авторський коктейль має свою історію, якою з вами обов’язково поділиться бармен. Зараз в барі представили нове коктейльне меню, яке присвячене зіркам — бартендери дають можливість, вже на усталених розуміннях та особливостях знаків зодіаку спробувати Стрільця або ж, наприклад, Водолія на смак. З кожного коктейлю нової карти 20% прибутку передаватимуть в фонд Shields Ukraine.

Milano Torino Vermuteria

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Де: вул. Прорізна, 4

Бюджет: ₴₴.

Коктейлі: Herbal Negroni – 265 грн, Grande Torino – 265 грн, Negroni Sbagliato – 265 грн, Porn Star Punch – 265 грн.

Деталі: вермутерія в італійському стилі, знаходиться в центрі міста, авторські коктейлі, італійські закуски, кава та круасани, різноманітна барна карта.

Milano Torino Vermuteria — перший в країні реалізований формат вермутеріі в італійському її розумінні. Коктейлі розділені за категоріями: Casa Negroni, Vermouth Storico, Spritz та Aspro & Dolcezza. Вишукані коктейлі, витончений смак і лампова атмосфера — є усе для незабутнього вечора. До коктейлів ви можете замовити різноманітні антипасті та солоні пироги.

Pink Freud KYIV

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Де: вул. Нижній Вал, 19

Бюджет: ₴₴.

Коктейлі: I want to be a Hilton – 200 грн, From Dusk Till Dawn – 200 грн, Premium Manhattan – 200 грн, Hemingway Special – 200 грн.

Деталі: коктейльний бар, знаходиться на Подолі, з неділі по четвер працює з 16:00 до 21:00, по п’ятницях і суботах — до 22:00, кальяни, авторська коктейльна карта, комунальний стіл, музичні вечори.

Pink Freud — це бар з «акцентом» на алкогольному психоаналізі, названий на честь австрійського психоаналітика Зиґмунда Фрейда. У бар гості приходять за особливою атмосферою, створюваною авторськими коктейлями зі змістовної барної карти. Коктейльна карта розділена на кілька категорій залежно від міцності, смакового відтінку або насиченості коктейлю. Щоб гостям було простіше визначитися з вибором коктейлю, біля кожної позиції є коментар з описом смаку.

Головна фото: Electric Dreamers

Фото: Facebook Electric Dreamers, БарменДиктат, Podil East India Company, Talkies bar, Milano Torino Vermuteria, Pink Freud KYIV.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi